Şikayet edicem dersem paramı geri verirlermi?

Millet Instagram üzerinden bir ayakkabı siparişi verdim mağazanın adını vermeyim 2 ay oldu yani ayakkabıyı yanlış göndermişler bende iade ettim kaç hafta geçti ne ayakkabının küçük nosunu gönderdiler ne de parayı iade ettiler ben yazmasam üzerine düşmüyorlar en sonunda mesaj attım mağdur etmeyin ayıptır diye şimdi ben bu firmayı nereye şikayet edebilirim tüketici haklarımı yoksa maliyeye bir yardımcı olsanız?

Güncellemeler:
Şikayet edicem dersem korkudan havale yaparlarmi acaba yoksa yaptığım ayıp mı olur

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Almayın gerçekten almayın. Sahip olmuyorlar. İlgi alaka satana kadar. Sattıktan sonra yok... zaten fatura yok vergi yok haksızlıkla satış çok.. ispat etmek zor çoğu kişi bu konuda muzdarip. Ben de aldım büyük beden yolladılar beden değişimi yapmıyoruz ama kargo ücretini siz karşılayın o zaman dediler. O kadar ekran görüntüsü yolladim bakın 38 beden dedim siz 42 yollamışsınız diye tık yok. Şikayet ettim hesaplarını yorum yaptım almayın vs diye bir şey olmadı. Tüketici haklarına gitmedim devletin bı hesaplar hakkında bir düzenleme yapması gerek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sanayi ve Ticaret odasına kayıtlı ise belki şikayetten sonuç çıkar.
    Değil ise bir bardak soğuk su iç derim.

0|0
    0|0
    • Bakırköyde mağazaları var faturalı işlem yapıyorlar bu demektir ki kayıtlı vergi ödüyorlar

• O zaman şikayet işe yarayabilir.

• Şikayetvar. com a yaz
    Hemen şimdi
    Dolandırıcı dolu etraf.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mutlaka şikayet edecek bir yer vardırda bilenler yazsın sanırım tüketici hakları olacak..

1|0
    0|0
Yükleniyor...