Vatan Bilgisayar kargoyu aynı günde Getirebiliyor mu :D?

Hemen hemen her şehirde Vatan Bilgisayar Bayisi var umarım aynı gün getiriyordur. Çünkü benim Şehrimdede var :D Üründe 13:00'dan önceki teslimatlar aynı gün gelir yazıyor :D

Güncellemeler:
Bilgi için teşekkürler Hepsiburada. comdan siparişimi verdim Hayırlısı ile gelicektir Yarın Öğleden sonra :D :D :D Gerçi daha kargoya vermediler ama. :D

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Getirirler getirmezlerse de 1 gün daha bekle natsucum :D olmadı kafalarına ateş falan at ya da happy'i yolla o alır gelir

0|1
    0|0
    • Beklerim yarın tatil sonuçta :D Ama Bu arada hepsiburada. com dan 3 ürün seçtim sepete ekledim hepsini birdenmi getiriyorlar :D

• niye çalıyor ayıp ayıp

• Teknik olarak o çalmadı 20 tane eline geçmiş bir tanıdığının karaborsadan Oda ona vermiş bir 10 tane satsın diye :D okadarcık.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• gönderiyor olabilir kargo bedeli ödenirse ve ürün o ilde varsa

0|1
    0|0
    • İnşallah gittim alıcaklarımı hepsiburada. comdan sipariş verdim Umarım aynı kutuda gelir. Yurt İçi kargo getiriyormuş :D Yarın öğledenn sonra kapımdadır kesin.

• Demin yanlış ürün sipariş etmişim Sipariş hazırlanıyorda olduğu için hepsiburda. coma ürün değiştirme talebinde bulundum :D Umarım değiştirebilirim :D

• değişir değişir

• Gönderdikleri kargo sirketiyle alakalı

0|1
    0|0
    • Yurtİçi kargo ise hızlı gelir bence Geçen n11'den sipariş verdim 24 saat dolmadan kapıya dayandılar iki adam alıcaklı gibi çaldılar kapıyı :D

Yükleniyor...