Lumberjack Ayakkabı?

Genelde ayakkabıya 80-90 lira bütçe ayırıyorum ve Flodan Kinetix alıyordum hep ama iki ayda bir patlıyor bu ayakkabılar. Sizce Lumberjack nasıl? Bu kinetixler gibi olur mu sonu?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• yaklaşık 1 senedir hastanede lumberjack ayakkabı giyiyorum sürekli ayaktayım koşturma halinde. hala sapasağlam adidaslarım bu kadar dayanmamıştı

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler muhtemelen bende artık Lumberjack alıcam bıktım bu dandik Kinetixten hemde aynı para ya.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim ayakkabı ayakkabıdır benim için markasina pek bakmam, orjinalde aldım new balance beğenmedim hangisi hoşuna gidiyor rahat ediyorsan al gitsin bence 😊

1|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler abi rahat etmesine rahatta yırtılıyor gidiyor Kinetixler ya:(

• Abi ben o yapıştırıcıyla en son kendimi yapıştırmıştım asla bulaşmam o işe bidaha😊 Çok yürüyorum genelde. Top oynadiğim ayakkabılarım farklı zaten. Bu Kinetixlerde patlıyor😂

• hahahah bende bende elim yapış yapış olmuştu bazen parmağım zor eldiven kullanmaya başladım bende birsye olurssa, çok yürümek sağlıklı ayakkabiya zararlı bence kardeşim bir ayakkabın olsun sadece yürüyüş için yürüyüş keyfi mı iş gereği mı spor için mi

• kullanıyorum ikisini de ama lumberjack bot kullanıyorum çok da memnunum ayakkabı olarak alma kalas durabilir, kinetix'in daha kaliteli ayakkabıları da var onları dene

0|1
    0|0
    • Bir senede yaklaşık 4-5 kinetix ayakkabı aldım çok kolay yırtılıyor ya.

• İşte tam olarak dediğin gibi parçalanma işi iki uc ayda bir oluyor bende ama daha önce farklı biyerden aldiğim kinetixi 1 sene giymiştim belki Flodakiler kalitesizdir...

• bence floya kötüsünü vermeleri mantıksız. Benim bahsettiğim ayakkabının tabanındaki sünger hariç hiçbir şeyi yok, yarısı fileli kumaş olmasına rağmen en ufak yırtık yok. Koşmaya dayanmıyor ayakkabı. Birgün lescondan ayakkabı aldım 120 liraya kullandım tabanı eridi gittim lescon mağazasına verip dilekçe yazdım 1 hafta sonra paramı iade ettiler, 120 lira 1 sene önce aldığım ayakkabı için pahalıydı yerine 2 tane ayakkabı aldım çok erken yırtılıyorsa sen de dene bunu

Yükleniyor...