Dinlediğim tarz müziğe göre alabileceğim en iyi kulaklık hangisi?

Arkadaşlar genellikle Rock dinliyorum Linkin Park - Papa Roach - Fall Out Boy - Foo Fighters - Nirvana gibi kulak içi kulaklığım eksik evde 2 tane kafa bandı kulaklık var biri Logitech H150 (Stereo) diğeri Sony'nin bir modeli (Bass) iki kulaklıkla da dinledim karşılaştırma yapıp ona göre kulak içi alma açısından bariz şekilde Stereo önde fakat Stereoların sorunu da dışarıya çok ses vermesi benim aradığım kulaklık hem bu tarz müziğe uymalı hem de dışarıya ses vermemeli verse bile minimum düzeyde olmalı çünkü otobüste felan çok zamanım geçiyor mp3 ü biraz bile kıssam bu sefer otobüsteki insanların sesinden duyamıyorum müziği son ses açsam tip tip bakıyolar şuana kadar dandik kulak içi kulaklıklar kullandım max. 150 - 200 tl civarına sağlam bir şey istiyorum önerilerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
Şu konuya cevap gelmesi için cinsiyet mi değiştirmek lazım la adam gibi bir soru açıyoruz kimsede tık yok ks halkı pembe rengi gördüğü yere doluşuyor en saçma sorularda bile onlarca cevap var

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Could my life into faces this my life resorr yeaahhhh

0|1
    0|0
    • Resort* 😀

• I think I need help cause I'm drowning in myself It's sinking in I can't pretend that I ain't been through hell I think I need help

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...