🚙🚘Aracı 2 güne alacağım yorumlarınızı merak ediyorum hangi renk kombinasyonu?

İkiside aynı model. BMW 40th edition makyajlı kasa. Mavi olan 15binde ve 4bin tl daha pahalıya tamponunda az bir boyası var ama tercih edilen mavi kırmızı kombinasyon.
Beyaz olan 8 binde tercihiniz ne olurdu?

Mavi/kırmızı
🚙🚘Aracı 2 güne alacağım yorumlarınızı merak ediyorum hangi renk kombinasyonu?

Beyaz/ siyah

Güncellemeler:
Güncelll tavsiye lütfen
Güncellllll

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mavi kırmızı al. Dışını da piyano black detaylar ile donat. Eibach prokit yay tak bide. Keyfini sür.

0|1
    0|0
    • Yay düşünmüyorum m böbrek ön lip ve m3 ayni düşünüyorum piyano black 👍

• Alakası olmasına gerek var mı? Bence yok. Her şeyi bir bütün halinde yapacaksın diye bir kaide yok

• doğru haklısın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Siyah, icine kirmizi

0|1
    0|0
  • Mavinin icine bayildim. Fiyatlari ne kac yillik araba?
    Ben de almayi düşünüyorum bmw ama butcem kisitli

0|0
    0|0
    • Bu araç 2015 veya 2016 3 serisinin en dolu ( harman kardon ses sistemi, geniş nbt ekran, gerçek deri koltuklar, ön arka sensörler vs. Temizleri 170 binden başlıyor

• Mavi kırmızı biraz şoparesko bir style. Beyaz siyah daha iyi gibi.

0|0
    0|0
    • Kırmızı iç dizayn spor araba görüşünü perçinliyor genelde spor arabalarının içi kırmızı olmaz mı? Mavide en çok tutulan renk. Teşekkürler değerli yorumun için

• Zevkler ve renkler tartışılmaz :D ben arabada siyah ve metalik hariç başka renk beğenmiyorum.

• Evet tartışılmaz bendefarklı renkleri seviyorum açık mavi kırmızı yeşil gibi

• BMV sevmem

0|0
    0|0
    • Aynen öyle netim ve illa istediğim olucak 🙈

• Enişteye Allah kolaylık versin o zaman 😂😂 Net olmak iyidir 😉😉

Erkekler Ne Diyor 2

• Mavi kırmızı al değişiklik olsun bu arada ne işle uğraşıyorsun

0|0
    0|0
  • ulan ikiside güzel.

şuraya bu vidyoyuda atıyım dursun.
    https://youtu.be/b3v5Rlxac0M

0|0
    0|0
    • Hoş bir video değil alınterimizle kazandığımız parayla alıyoruz 20 yaşındasın ilerde tükürdüğünü yalama.

• yok ab estafirull.. zaten adam konuşurken diyor paran olsa seninde yapacağın iş haklı sana ithafen atmadım xd

• Peki k. bakma ben yanlış anladım sadece o kelimenin kullanılması hoşuma gitmiyor

Yükleniyor...