Tekelden Bira nasıl alınır?

Herkese Merhaba. Ben 2 ay önce 18'ime girdim. İçki konusunda hiçbirşey bilmiyorum. İlk kez Tekelden Bira alıcam bugün. Acaba ne demem gerekiyor."Bir tane bira alabilirmiyim" desem yeterli midır. Cevaplar için şimdiden teşekkürler

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Gir yonel dolaba al ode bir sey demene gerek yok dhsgas

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buzdolabından kendin alıyorsun zaten. Mümkünse haftasonu Migros'dan falan al, daha ucuz olur.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Dolaptan al parasını ver çık cebinde beş kilo kokain gizli gibi davranma

0|1
    0|0
  • 18e girdim dostumben yheaaa bana ordan bira versenee diceksin sdgjkhsjd

0|1
    0|0
  • Sen içme arkadaşım boşver

0|0
    0|0
  • istemene gerek yok al çık

0|0
    0|0
  • Dolapta oluyor zaten alıcaksın istediğini parasını vericeksin kimlik sorarsa göstericeksin basit¿

0|0
    0|0
  • Bira al dolaptan ver parasını çık manyak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 tane tuborg gold ya da amber şişe verir misin diyeceksin. Yanınada yiyecek çerez alırsan alırsın. Jelibon alan bile var

1|0
    0|0
  • gülersem çarpılırım :d

1|1
    0|0
  • Yeni başlicaksan abi iki tane casberg diyosun yanına da yoğurtlu cips + çikolata alıyosun. bu kadar ;) biraz alışınca tuborg gold alırsın sonra extraya geçersin en sonunda arkadaşın evinde bir 70lik jb devirirsiniz

0|1
    0|0
    • Hocam casberg felan ne ya.
      Babamın içtiği mavi şişedekindeki üzerinde"Efes"yazandan almak istiyorum ben.
      Onu nasıl alırım. Dolapta bulunur mu?

• Efes alırsan yarısında bırakırsın haberin olsun. Abi iki tane efes dicen ozaman kardeşim bişey demesen de okur git dolaptan al iki efes koy masaya adam poşetlesin versin

• Teşekkürler

• Mahkemeden bu şahıs 18 yaşına girmiştir istediği kadar bira verin yazısı alman lazım 😁 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...