Sizce kayınvalide adayım sevinir mi?

4Yillik iliskim var sevg. Annesi beni cok seviyodu kizi gibi sevdigini soyluyodu sevgilimle ayrildik anneside araya girdi bende annesine biraz ters konustum ama hakli olan taraf bendim. Sevgilimle simdi baristik annesi kirginmis gonlunu al felan dedi sevgilim bende guzel bir cicek yaptirdim yarin anneler gununde gondericem mutlu olurmu yumusarmi sizce?

Güncellemeler:
Not olarakta seni annem gibi sevdim herzamanda annem gibi sevicem guzel annecigim gibi bir soz yazdim

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• İstersen trilyon kere hakli ol mesele senle oglu arasında o kadinin kalbini kirmaya hakkin yoktu Eskisi gibi seni sevmez o sıcaklığı malesef yok ettin bir sozunle yinede affedilmek istiyorsan israrla başkasıyla gonderme kendin götür nota yazdiklarini yüzüne soyle bir dengesizlik ettim sen annesin anneler affeder de bir dahada kayinvalidenizlede mıç mıç olmayin.

0|0
    0|0
    • Mesele benle oglu arasinda sevgilim yuznden annesiyle yuzgoz olduk oyle abarti tartismamkzda olmadi beni sozleriyle kirdi bende ona sadece hakkimi odeyemezsiniz dedm ona kirilmis

• Karşılıklı birbirinize saygi kalmamiş ilerde ciddi bir sey olsa bile araniz hep bu yuzden soğuk olur bu kaynanalar hic birseyi unutmazlar ve hep hakli olurlar😄

• Nealaka saygimizin bittigini nerden biliyosun

• bir üzür dilerim kart da yaz, sonuçta anneler hep çocuklar tarafını tutuyor ne kdr yanlış yapsada

1|0
    0|0
    • Ozur dilemedim cunku hakli benim sevgilim icin gonlunu aliyim dedim kadinida seviyorum ama sozleriyle beni kirdilar yinede kucugum diye ben alttan aliyorum kirginligim gecmicek ama mecburen iste

• Sanmam sucluymusum da affettryomus gibi olcam ama sevgilimin gozunde degerli oluyimde gerisi muhim degil

• tamam dediğini yap onun napacağini bekle ozmn

Yükleniyor...