Hepsiburada. com-dan alış veriş yapmak güvenlimi? yaptınız mı hiç?

Ben phlipis lumea essen.1983 aletini almak istiyorum yorum yapar mısınız?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yaptım.. Sadece sana kargo ile gelen ürünü açıp tek tek kontrol etmeden kargo firmasına alındı imzasını atmaman gerekir.. Görevli bu duruma itiraz ederse ürünü teslim alma. Bir defasında bana eksik ürün göndermişlerdi ve kontrol etmeden imza attığım için bu durumu düzeltmemişlerdi.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler

• Teşekkürler 😊🙏🏻

• Rica ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

• ben yaptım bir kaç kere. sorun olmadı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• devamlı alışveriş yaparım.. Her hafta düzenli.. Evvelsi gün 1,900 tl lik orijinal gerçek saati 494 TL ye düşürmüş 1 günlüğüne günün fırsatı olarak.. şok oldum.. kaptım hemen.. hemde orijinal imzalı garantisi ile geldi.. 9 taksit...

0|0
    0|0
    • Hayırlı olsun

• güzel bir üründür çünkü Phıllıps.. Ama simens ya da bosch varsa onu tercih et elektronikte mutlaka Alman malı olsun.. Hollanda - Fransa ( tefal - moulinex ) Olmasın... Ama yoksa şayet Alman malı tabiiki o zaman diğerleri... Birde tamamen alıyormu o da önemli o lazer?

• Bakiyorum 3 yorum iyi 2 yorum fena degil linki atsam bakar misinin o satici itimi diye?

• şimdi hepsiburada öyle manavdan elma almaya benzemez orada 50 100 tane satıcı var önce satıcının yıldızına önceden alınan ürünlerin yorumuna bakıcaksın alacaksın ben lg g5 aldım sorun yaşamadım

0|0
    0|0
  • yaptım güvenilir tabi ki kaç yıllık site

0|0
    0|0
  • gönül rahatlığı ile al

0|0
    0|0
  • satıcı hepsi burada ise al ama değilse dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Hepsi güvenilirdir