Araba kullananlar yardim?

Araba almak icin 25 bin liram var. 21 yasimdayim kendim para kazanip biriktirdim ailemden 5 kurus almadim. ama ailem araba almama izin vermiyor İstanbul trafiginde kullanilmaz diyolar. Araba kullanmak zor mu

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• araba kullanmak basittir herkez kurallara uyarsa hiç tehlikeside yok ama İstanbul gibi bir yerde araç kullanmak gerçketen zor hele bayansa dahada zor çünkü diğer sürücüler sadece kendini düşünüyor diğer sürücüler umurlarında değil bayan sürücü gördükleri zaman onu sıkıştırmaya çalışırlar felan birde taksi şoförleri ve dolmuş diğerleri en tehlikeleeri

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmamalı. Al sen ne yapacaklaer?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• benim arabam var hiç sevmediğim halde motorsiklet kullanıyorum trafik yüzünden. bence sende motora yönel

0|0
    0|0
  • dogan slx ve xl leri var biri 4 kapili digeri 2 kapili :)

0|0
    1|1
    • Varoş arabası

• pardon da 25 bin tl var diye kendini birsey mi saniyorsun cok merak ettim. polemige girmiycem sana o cok bile

• araba kullanmak zor değil ama aileni dinle bence İstanbul trafiği de araba kullanılmazzz o trafik çekilmez

0|0
    0|0
  • Araç alma bir sürü masrafı var hele ki sigorta muayene parası bunlar bitmez üstüne vergide vereceksin İstanbul trafiği kötü en iyisi alma

0|0
    0|0
  • Dogru demislee İstanbul trafiginde insan kafayi yiyor

0|0
    0|0
  • Ben İstanbul'da yaşasam araba almam. Ailen haklı

0|0
    0|0
  • İstanbul sikinti derler
    gittim gördüm hakikaten berbat

0|0
    0|0
  • İstanbul'da zor

0|0
    0|0
  • İstanbul'da çok sıkıntı her türlü trafik olsun eve gelirsin 1 saat park yeri ararsın 😂

0|0
    0|0
  • cok kolay

0|0
    0|0
  • İstanbul trafiğinde zor iyi araba kullanabşliyorsan al

0|0
    0|0
  • Araba kullanmak kolay ama birazcık kabiliyet gerekiyor. O kadar parayı tek başına nasıl biriktirdin?

0|0
    0|0
    • Calistim

• Aylik masrafi ne tutar

• Bilmiyorum ki masrafını boşver benzin al git işte 😂

Kızlar Ne Diyor 1

• İstanbul'da araba kullanmak sıkıntı be valla kanser olursun metrobüsleri özlersin o derece.

0|0
    0|1
Yükleniyor...