ÇOK SIKILDIM BU HAYATTAN NAPMALIYIM?

çok sıkıldım bu hayattan. Sevgilim var mutlu olmamıza izin vermiyolar, eski çıktığı kız var gelip bana dedi ki dua et şu an çıktığım var yoksa ayırırdım sizi ama yarına bıraksamda yanına bırakmam dedi bana. Bende ona dedimki onu sevmiyosun niye onunla ayrılmamızı istiyosun dedim, oda dediki mutlu olmasını istemiyorum falan dedi yemin ederim bıktım şu kızdan yeter ya. Aynı okulda okuyoruz kız sevgilim başka okulda. O kadar moralim bozulduki ağladım sevgilimle ilk çıktığımızda da bu kız yüzünden ayrılmıştım şimdi de onu bırakmak istemiyorum ama eminim ki o kız peşimi bırakmayacak sevgilimede anlattım bu olayı boşver dedi takma falan dedi de işte of. Napacam ben?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• sıkı can iyidir kolay çıkmaz haci🤗

4|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayatdan zevk almaya çalış. Tahminlerim doğruysa ki hep öyledir. Sende özgüven problemi var. İnsanlara karşı kendini tam ifade etmekden kaçınıyorsun.

1|0
    0|0
  • Ne kdr pasif bir kizsin ya sen kimsin ulan bizi ayiracaksin diyemiyosun. Biraz gözünü korkutsan ağzını acamaz bidaha. Boş boş aglamayı bilirsiniz anca.

1|0
    0|0
  • olumsuz dusunme bu kadar

1|0
    0|0
  • Çok erken değil mi sıkılmak için? 60-70 ve belki de 80 yaşına kadar ne yapacaksın?

1|0
    0|0
    • ama sıkıldım gerçekten anlatacak kimsemde yok kız arkadaşım var ona anlatıyorum sorunlarımı çok dinlemiyor sıkıldım.

• Hayat zor... Umarım bu zor hayatın iyi bir yerinde bulunursun.
      hayatınla ilgili karar verirken iyi düşünmelisin, mutlu olabileceğin ufak şeyleri üst üste koyup kocaman bir mutluluk elde etmeye çalışabilirsin.
      Ha ben de böyle kolaydan yazıyormuş gibi gözüksem de ben de çok sıkıldım, yoruldum!!!

• peki teşekkür ederim :)

• Hayattan Sıkıldıysan İstifa eT ;)

1|0
    0|0
  • tekrarı Yok yaşa gitsin

1|0
    0|0
  • Yarına bıraksam da yanına bırakmam ne la şarkı sözü gibi 😆😆 ulan ne erkekmiş be helal olsun kızları birbirine düşürmüş

0|0
    0|0
    • :D :D hayır ya kaç yıl önceki sevgilisi ama biz ayrıldıktan sonra tekrar o kıza yazmış

• Ben anlamıyorum sizi ya niye insanlara bağlanmayı mecbur hissediyorsun 😕 badi bırak gitsin ya la bugun başkasına yazan 3 gün sonra seni terk eder nasıl bir kafa var sizde evlenecek mi sandın seninle evli olmak basit mi 50 yıl birlikte yaşıycan adam daha başından belli ediyor kendini giden gitsin boşver sen yol ver

• sdsdsd10 mesaj falan göstermedi facesinin şifresini bile alamadım vermiyor :/
      Fellymagic haklısın ama onu bidaha yüz üstü bırakmak istemiyorum söz verdim.

• İntihar mı etcen

0|0
    0|0
  • O kız manyakmış

0|0
    0|0
  • Seni mutlu edemiyor galiba

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!