Sevgilime hangi hediye?

Sevgilime hangi hediye?Merhaba arkadaşlar ben fazlasıyla romantik ve özel günleri takip eden biriyim. Sevgilimi ilk gördüğüm günün yıldönümü yaklasıyor oda her bayan gibi ayakkabı tutkunu ve ben de hediye alacağım tabiki bu üstte gördüğünüz ayakkabının altı siyah olanını daha önce istedi bende aldım ama sonradan bu kırmızı olanı gördü ben bunu da almak istedim fakat izin vermedi bende simdi icinde kalmıstır diye bu altı kırmızı olanı almak istiyorum. Fakat günlerce araştırmama rağmen bulamadım numara kalmamış mecburen farklı alternatiflere bakmaya başladım ve
bunu buldum. Şimdi size soruyorum hangisi daha güzel onun mutluluğu benim için önemli. En üstekinin aynısı sadece altı siyah olanı var sizce bunu alıyım mı? Bu arada tesettürlü kumaş keten pantolon felan giyer. Biraz uzun oldu ama çok kararsız kaldım idare edin yardımlarınızı bekliyorum...

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Bize de hanzosu denk geliyor

0|1
    0|0
    • siz ona yapın utandırın bence...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence ayakkabı cok hoş altı kırmızı hoşuna gittiyse bunu begenicektir

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim ben de öyle düsündüm ama aklıma da takıldı işte içinde kalmışmıdır diye...

• Tesekkür ederim siparişini verdim 😎

• 👍😇😇

• Kırmızı topuk olanı al 👍 umarım normal hayatta bu tarz giyiyordur.

0|1
    0|0
  • Bizde niye yok boyle biri 😥

0|1
    0|0
    • Tesekkür ederim. Çevremden arkadaslarım hep kızıyor zaten kılıbık diye 😊

• Bulurum sıkıntı yok 😊

• inanmayacaksiniz ama bende konyalıyım üniversite icin sehir disina geldim ve hala burdayim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...