İnternetten kıyafet alışverişi yaptım?

İnternetten kiyafet aldım kendime ama dar oldular sonra tekrar mesaj atip dar oldu ne yapmam gerekiyor dedim mesaji görüp cvp atmadilar bir işkillendim acaba nasil olsa artık sattık gerisi önemli değil diyip şerefsizlik mi yaptilar? Neyse sonra bir kaç defa daha mesaj attim yardimci olur musunuz lütfen ne yapicm falan dedim en sonunda yazdi yarin mesaj atar misiniz lütfen dedi niye böyle dediki simdi arkadaşlar yardimci olun lutfen eger değişim yapmazlarsa ben bunlari kime şikayet edebilirim?

Güncellemeler:
...
😩😩😢😢😥😥😤😤😡😡

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Tüketici hakları
    Şikayetvar. com

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• nerden aldığına bağlı. aksi belrtilmedikçe değişim yapmazlar. ama iade hakkı var tüketicinin, etiket, ürün ve ambalajın zarar görmemesi şartıyla.

0|0
    0|0
    • M beden dedim birisi m birisi l gelmiş

• İade kosullari nasil hic yazmamislar. Bende o yüzden geri dönüş yaptim ztn

• işini iyi yapan firmalarda kolaylıkla değişim yapılıyor. ama bu firma pek ilgisiz görünüyor.

• İste bu yüzden Kurumsal firmalardan alışveriş yapın sadece. Nereden yaptınız?

0|1
    0|0
  • Saat aldım 130 tl ye. 5 tl lik saat yolladılar. Yapacak birşey yok. Üstüne bir bardak soğuk su iç.

0|1
    0|0
    • Ama bu kiyafet ya ayrica iade değil değişim kargo parasida benden sonuçta dertleri ne yani

• Sen yat kalk dua et doğru pantolon geldiğine. Bir hıyarda yollayabilirler. İnternetten alışverişe inanmayın.

Yükleniyor...