Kızlar çeyiz hazırlığı yapan var mı?

çeyiz de çok marka takıntım var her çok güzel olsun istiyorum herkes bu kadarina gerek yok diyor ama durduramıyorum kendimi 😊

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• acaba boşanırken de bu kadar özenir misin merak ettim.

0|0
    0|0
    • boşanmak için mi evleniyoruz

• psikolojik destek almanı tavsiye ederim.👍

• gerçöek hayat dönmeni tavsiye derim neyse boş konuşuyoruz hadi uğurlar olsun byee.

En İyi Kız Görüşü

• Çeyiz hazırlamıyorum, 1 yıl sonra bile her şeyin daha yeni daha güzel modeli çıkıyor. Para biriktiriyorum.

0|1
    0|0
    • ama benim 3 ay kaldı

• Yok yok az kalmış ve her şeyin en iyisini istemekte sonuna kadar haklısın. :D

• işte aradığım cevap 😂👍

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Anneleri yapıyor daha çok şimdiki kızlar pek anlamıyor

0|0
    0|0
    • annem de yapıyor ama herşeyle ben ilgileniyorum sonuçta kendim kullanicam ilgilenmek en doğrusu

• evet yapıyom herşeyim tam kısmet yok :D

0|0
    0|0
  • O kadarına gerek yok bence de

0|0
    1|0
  • çeyizinde tanga olan bile var 😂

0|0
    0|0
  • evlilige merakli bir gencc:)

0|0
    0|0
  • Harca paraları boş boş şeylere

0|0
    0|0
    • neden boş olsun

• Ulan beyinsiz gerzrkali kızlar dediysen soruyu erkeklere kapat ozamn bu kdr mi salaksin sen. Benimlemi evlenmen gerekiyo illaki bunlari demem için gerzekali. Çomarsın işte pek bişey beklenmez senden arkadaslarina hava atmak için herseyin pahalısinı almaya merakli cahillerdensin. 2017 olmuş hala ceyiz derdinde Allahn kazması. Senide kendin gibi cahil birisi alır zaten hadi bu kdr yorum yeter sana havla kendi kendinr finoooo kemiği iyi kemir.

• seni gibi salak ve şerefsiz köpekler oldukça bu dünya kirleniyor kendin havladigin gibi herkesi havlıyor sanıyorsun ama senin gibi köpeklerle kimse evlenmez Allah sana o beyni kullan diye verdi havada kalması için değil arada kullan dicem de onuda yapamazsın pis köpek

Kızlar Ne Diyor 4

• Markayı bırak benim çeyiz namına bir çöpüm dahi yok, muhtemelen yakında erkek arkadaşım tanismaya gelecekler biz ailecek cool takılıyoruz

0|0
    0|0
    • ama işte ha diyince biten bişey değil ben 3 yıldır çeyiz yapıyorum

• Ne kadar zor olabilir ki 😂

• alındığı zaman göreceksin 😂

• hyr yapmıyorum

0|0
    0|0
  • bended öyle marka takıntısı vardi, evlilik çattı kapida duruyor. inanki marka için harcadığın her kuruşa pişman oluyorsun. değmiyor açıkçası, yani sonradan fark ettim bende gerçekten hic gerek yok

0|0
    0|0
    • ama kalite farkı olmaz mı

• kimsenin hayatı seni ilgilendirmez mal gibisin beyinsiz anca sen burda millet ne yazmış da yorum yapayım diye düşün salak gibi her boka atlama heralde boş yapmaktan uğraş arıyorsun ama sen tam anlamıyla bir canım ve şerefsiz bir insansın kişilik olmayan bir insan dicem ama insan da değil köpeksin hadi hoşt

• Kes kuduz köpek. Cahil ve yobazliginla Çok yaşa çomarrrrrr. Okdr insan benimle yani yorumu yaptığı halde hala salaksalak savunma yapıyo gerzrkali. Hadi kemigi kemirmeye devam et köpek :D

• Bekarım ama benimde bazen alınıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...