Kızlar, En iyi ütü hangisi; Philips mi alsam, Tefal mi?

maat_ra
Arkadaşlar yeni bir ütü alacağım. Bundan önce çok çeşitli markalardan ütü kullandım ama özellikle memnun kaldığım bir marka yok. Philips ütü mü tefal mi kararsızım. Geçen gün evde kullandığım ütünün kablosundan kıvılcımlar çıkınca yeni ütü almam şart oldu. Komşumun ütüsünü ödünç aldım. Tefal Ultimate Pure kullanıyor, gayet rahat ütü yaptım ama Philips Azur da iyi diyorlar, Philips ütü tavsiye eder misiniz? En iyi ütü hangisi siz ne dersiniz? En iyi Tefal ütü hangisi sizce? Sizce en iyi ütü markası hangisi? Tefal mi Philips mi?
Kızlar, En iyi ütü hangisi; Philips mi alsam, Tefal mi?
Tefal Ultimate Pure
Kızlar, En iyi ütü hangisi; Philips mi alsam, Tefal mi?
Philips Azur Elite
Sizce Tefal ütü mü Philips mi? Ütü de en iyi marka hangisi sizce? Philips mi Tefal mi?
Kızlar, En iyi ütü hangisi; Philips mi alsam, Tefal mi?