ACİL Erkek arkadasıma hediye fikrim nasıl?

Haziranın basında doğum günü var sevgilimin öyle basit bir hediye olsun istemedim saat cüzdan tarzı bişey. İnstagramda dolanırken aljinatla yapılan heykel fikrini gördüm ek olarak ekledim fotoğrafını da. Ama bunu birlikte yaparsak hediye oldugunu anlar. Ben kendi elimi yapsam böyle yanında da bir nota "yaşadığım sürece elini bırakmıycam ama bu yanında olamadığım zamanlar için. Doğum günün kutlu olsun " tarzı bişey yazsam nasıl olur? Baska el emeği fikriniz varsa öğrenmek isterim :)

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• cok da sey yapma hani sen kizsin deger vermen yeterli yaninda olman onun icin dha onemli olmali

0|0
    0|0
    • Öyledir de bende maddi bişey almak istemiyorum işte en azından bişey veriyim diye

• fotraf albumu yap. mesela hani maddi bsy hediye vermek istemiosan el. emegi bsy olsn mesela :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkek bu kadar ince şeyleri pekte şeapmaz en iyisi sen böyle şeapma

0|0
    0|0
  • Su not olayunu kutu olayını bitiricez ins.
    Al bir orijinal Gs forması kötü diycek erkek %2 hata 2 tane al birine kendi adını dierine cocugun adını yazdır kendi adının yazılı oldu formayı ona ver onunkini sen giy. Ah be bu bnim hayalim 🤧

0|0
    0|0
  • tesbik

0|0
    0|0
  • o senden hediyesini fazlasıyla almış zaten

0|0
    0|0
  • meme ellet

0|0
    0|0
  • profil resmindeki sen isen elin yerine memeni yaptır bence daha işe yarar olur

0|0
    0|0
  • ayy kendi ellerinle bisey yapabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence güzel fikir kendin yaparsan. Emek verip yaptığını görecektir hoşuna gider bence ❤️

0|0
    0|0
Yükleniyor...