Güneş gözlüğü seciminde nelere dikkat etmeliyiz? Ciddi manada anlayanlar fikirleriniz yazarlar mı acaba?

Uzun zamandır 3 yildir almak istiyorum ama hangisi yakisacak bilmedim icin alamiyorum biriyle gidip 10 bin tane denemek de istemiyorum. Sizce hangi model nasil tercih edilmeli?

Güncellemeler:
Anlasamadık sizle arkadaşlar. Yüze yakışan modeli nasil seçebilirimi sormustum sorum acik degil mi? 🤔

0|3
423

En İyi Erkek Görüşü

• yüzüne yakışması önemli
    camlarının rengine dikkat et cizilmez olsunlar mümkünse kenar cercevenin ayakları vidalı olsun yarın birgün kırılırsa değiştirtebil göz derecene baktır ona göre al gerekiyorsa özel yaptırt ama uzun süre takınca gözünü ağrıtmasın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hem uva/uvb gecirmemesin, rahat olmasina, ve taabiikide yakismasina dikkat edilmeli günes gözlügü tercihinde.. birde yeterince büyük olmasina dikkat edilmeliki gözlere bir sekilde günes etki etmesin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Yüz tipine uygun seçim için bir vidyo vardı uzman tv sitesinde. Mesela yüzü büyük olan damla model ya da yuvarlak çerçeve tercih eder.

Bir de polarize olmasını tercih ederim. Fiyatları iki katı ama görüş konforu sağlıyor ve renkleri daha belirgin görüyorsun

1|0
    0|0
  • daha once hıc almadım kanks

1|0
    0|0
  • Valla bu is biraz yüzün de bakacaksın ama sana şunu söyleyeyim gözlüğün cam kalitesini anlamak için telefonunu çıkar ve yatay duruma getir ekran gözükmüyorsa o gözlüğü al

1|0
    0|0
  • polarize gözlükşeri tercih et Mustang in çeşidi çok ve modelleri gayet iyi gmzüne güzel gelen takmak istediğin modeli kafanda olan modeli git dene hosuna giderse al

1|0
    0|0
  • Uv ışın filtresi ve polarize özelliği kesinlikle olsun. Bu ikisi olduktan sonra istediğin modeli al

0|0
    0|0
  • Uv ve polorize özellikli
    Açık kahve küçük taşlı bir tanede Beyaz Sade...
    Modelide gözünü kapatan tam damla değil biraz oval ve büyük camlı ama çok büyük te değil.. Bunların senin tarzına gideceği düşünüyorum... Gerisi zevkine ve seksapalitene kalmış... Ama gözlüğe çok para vermeni önermiyorummm...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle orjinal olmasına. ve UV A indeksine

0|0
    0|0
  • Tipin kayık yazık gözlüğe

0|0
    1|0
  • elmacik kemiklerin cok çıkık degilse rayban aviator (damla) al

0|0
    0|0
  • uv ve guzese uygun olanlarından ve özellıkle orıjınal markalara bakınız efendım

0|0
    0|0
  • bana yakıssın ve özellkleri mükmml olsun

0|0
    0|0
  • klasik hatlara sahip bişiy al
    öncelik sağlık

0|0
    0|0
  • ya bu nasi tarif edilir bilemedim

0|0
    0|0
  • kaliteeeee kalitee
    markaaaa makraa :)

0|0
    0|0
  • cevabi buldun mu banada sart gözlük

0|0
    0|0
  • Kaliteli ve güvenilir marka olmalı. Piyasa Çin malı ile dolu göze zarar veriyor

0|0
    0|0
  • bana saçma tripler atan insanlara görüş paylaşmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Gözlük satan ana bayiden al. ya da doktordan al

0|0
    0|0
  • Yuz yapina gore almalisin

0|0
    0|0
  • hosuna gider yakisir emin ol :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• Güneş gözlüğü alacaksan orjinal olanı ve kahverengi tonları tercih edeceksin :)

0|0
    0|0
  • Yuvarlak cam moda bir sene

0|0
    0|0
  • kaliteye

0|0
    0|0
Yükleniyor...