Arkadaşlar tesbihten anlayan baksın?

Kaplangözü taşıyla yapılan bir tesbih buldum 30 dedi bana fiyatını. Gümüş ya da çelik işlemeli değil. Gerçek olduğunu nasıl anlıcam? Elime aldığımda taşları büyüktü ve ağırdı sadece bunu hatırlıorum. Gerçek olduğunu nasıl anlarım arkadaşlar satıcıya güvenmiorum teşekkürlwr

Güncellemeler:
Aldım arkadaşlar bilekliğinide aldım aynı taştan. Bide güzel bir kutu aldım inşallah beğenir 😕

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• sarı olan kısmı gezer ışıkta

0|0
    0|0
    • Nasıl anlaşılır

• boncuğu elinde çevirince sarı kısmı gezer çizgi şeklinde

• Hımm tamam denicem bir 😕

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• 30 liraya kaplangözü zor hatta imkansız o bildiğimiz naylon tesbihtir onun yerine kuka tesbih alabilirsin hem ucuzdur hemde size verdiği değeri tesbihdeki değişimle anlarsın

0|0
    0|0
    • Niye altın değil sonuçta

• Süslü değilki bence rengi çok güzel ve şık

• anladım zevkler ve renkler konusu

• Kaplangözünü ilk defa duydum. Tesbise cok paralar verdim 30tl eline oturan bir tesbih icin cok degil al gec. Maddi degere cok takilma begendiysen

0|0
    0|0
    • Hediye olarak düşündüm ama satıcı şunuda söledi. Tesbihin değerini arttıran ucundaki metal işlemelerdir zaten dedi onlar gümüş ya da çelik olursa değeri artar bu fiyata satılmaz zaten dedi

• Makine degilde el ile yapilan isleme varsa tesbihin degeri vardir. Basit degildir. Bende oltu tasindan gumus islemeler falan var. Onlarda da mantik ayni tum islemeler el ile yapiliyor bu durum fiyati artiriyor

• 30 olmaz onun fiyatı gerçek olsa internete bakabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...