Hayvanların satılmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Hayvanlar bizim dünyadaki yaşam ortaklarımız. Hepimiz birbirimize muhtaç şekilde ilerliyoruz. Ancak bu debdebenin içinde hayvanları haksız yere alıp satabiliyoruz. ya da onlara farklı şekilde zarar verebiliyoruz.Hayvanların satılmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz ?-Peki siz Hayvanların ticaret malzemesi olarak kullanılması hakkında ne düşünüyorsunuz?
#PetShop #Hayvanlar #Bıyıklı

0|1
1221

En İyi Kız Görüşü

• Yuva arayan binlerce zor durumda hayvan varken hala satın alanlara hayret ediyorum. Zaten satın alınan hayvanlar genelde sağlıksız kosullarda doğup büyütülüyorlar. Yazık günah #satınalmasahiplen

1|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• #Satınalmasahiplen 🐶🐱🐈🐕

1|1
    0|0
  • Bizim ülkemizde hayvanlara değer verilmiyor ama elin yabancısı aldığı hayvana en az kendi kadar değer veriyor bence bizde onların bir canlı olduğunu ihtiyacları olduğunu kabullenirsek aslında o kadar da kötü bişey değil satın almak önemli olan satın aldıktan sonra dışarı atmamak..

1|0
    0|0
  • mal değil ki satılsinlar. ama toplumumuzda insanları bile satıyorlar. elbetteki karşı olduğum bir durum

0|0
    0|0
  • hayvanların satılmasına karşı değilim karşı olduğum merdiven altı üreticilik. köpeklerin genlerine bakmadan ciftlestirilmesi sadece yavru makinesi olarak görülmesi (hicbir aktivite sevgi önem gormemesi) buna rağmen yavrunun da aynı şekilde bakılması sonrası mı geni riskli hayvanlar. ..

0|0
    0|0
  • Kedileri çok seviyorum

0|0
    0|0
  • sahiplenilmeli satılmamalı

1|0
    0|0
  • Karincadan yağ çıkaran insan musvetteleri bu durumu da fırsata çeviriyor ahlak dışı sevip korumak lazım para para diye bakmamak lazım

2|0
    0|1
  • Insanlar bile satiliyor gunumuzde kole pazarlarinda hayvanlari pek dusunmuyorum

1|1
    1|0
  • Nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • üzülüyorum

0|0
    0|0
  • Yanlış ama anlatamazsin ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kardeş tamam iyi güzel diyorsun da bir rottweiler ya da dogo argentino almak istediğimde sokaktan bulamam değil mi?

1|0
    0|0
  • Öyle daha çok değer görüyorlar.

0|0
    0|0
  • köle tüccarlığından farkı yok

0|0
    0|0
  • Bü is icin emek veriliyor aksi takdirde istediğin ırkı bulamasin saf ırk ortadan kaybolur millet yurt dışından kopek getiriyor para harcayıp bedava mi satın yavrusunu?

1|0
    0|0
  • hayvanla insanı aynı hizaya koyamazsın insanlar Allaha hizmet etmek için yaratıldı hayvanlarsa insanlara hizmet etmek için yaratıldı

0|0
    0|0
  • Cok yan lis ve hic hos nirsey degil.

bende oyleyim yillardir , cok guzel satiyolar beni :)
    Artik bir ysk getirsinler buna :)

0|0
    0|0
  • Günah

0|0
    0|0
  • Ticari kazanç

0|0
    0|0
  • büyük baş hayvan çiftliğim var
    etini sütünü beleş mı vermeliyim

1|1
    1|0
  • İyi sen inek besle, tavuk besle yumurtasını sütünü de bize beleş ver. Görelim.

0|0
    0|0
  • Hayvanlara yaşam alanı mı bıraktık sanki, sokaklar da da perişanlar... kedi köpek yine rahat , kanadı olan bir hayvanı kafese kapatmak niyedir.

0|0
    0|0
  • daha tonla dert var bunlardan önce. sıra gelene kadar buna ohooo...

0|0
    2|0
  • şerefsizlik..
    sahiplendirme sistemini seviyorum..

0|0
    0|0
  • peki ya hayvanlara yapılan bunca İŞKENCE, eziyet!!!
    Hayvanları Kesip Yememiz!!!
    Hayvanların BİRBİRLERİNİ Öldürüp Yemeleri!!!
    N'apıcaksın, ALLAH Var!!!

1|0
    0|1
  • Aynı şeyi insana yapınca gavattt oluyoz

0|0
    0|0
  • Tamamen karşıyım

0|0
    0|0
  • satılmasından ziyade bide satılan yerlerde o hayvanların genelde kısırlaştırılmasıda iğrenç bir durum veya bunlar barınaklar içinde geçerli bence her ikiside iğrenç

0|0
    0|0
  • Vahşice

0|0
    0|0
  • Yanlıs seyler ama yapacak bısey yok ınsanoglu 😂😇

0|0
    0|0
  • insanlar kendi bedenlerini bile satiyor kapitalizm yuzunden kimse isteyerek yapmaz sonucta bunu bunlari dusunmekten hayvanlara sira gelmiyor isin asli

0|0
    0|0
Yükleniyor...