Merhaba arkadaşlar. Retro tarzda tasarlamış olduğum duvar tipi aplik, avize çalışmam nasıl olmuş?

Hanımlar evinize tercih eder misiniz?
Beyler evin beyi olsanız buna kac dolar verirsiniz biliyomusunuz?
Merhaba arkadaşlar.Retro tarzda tasarlamış olduğum duvar tipi aplik,avize çalışmam nasıl olmuş?
Evinize tercih edermisiniz?

Güncellemeler:
Boyut her dört yön icin uçtan uca 90 cm x 90 cm

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• ışık açık hali çok basarili. fakat sönükken o kadar değil üzerine asimetrik beyaz çizgiler , desenler eklenebilir 😊

0|0
    0|0
    • İmm bu dusunulebilir ve ozel bir calisma olarak yapilabilir o desen konusu :).. Gözle görünen iki halide inanki hatika oldu

• eminim öyledir ellerine sağlık :)

• Sagolun çok tesekkur ederim dusunceleriniz icin kiii bunlar zaten bana yön cizdiriyor :)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Değişik, severim böyle retro tarzında şeyleri

0|0
    0|0
    • Sevilmezmiiii 🤗 eski ve yeninin günümüze uyarlanmis halidir Retro 💚 Tabi benim tasarım anlayışımla daha bir Butarz oluyor

• Kendini aşıyorsun tebrikler bunların gold olanları da iyi olabilir tvde görmüştüm 🙂

1|0
    0|0
    • Altin varak vernik ile boyanmasi sekli diyorsun :).. Evet olabilir ancak o iscilik modeli bana ve tarsima uymuyor.. Ama dedihin gibi cok basarili bir calisma olurdu :)

• Yani evet bir düşünce ilham verir belki dedimdi 😊

• Kaç tl bu sjdjdj

0|0
    0|0
    • 238 dolarcık :)..10 ve üzeri siparisine net %10 yaparım @Düşünenkedi ciim :)

• Retro tarza bayılırım ve abartı gösterişli şeyler avizeler vs bana göre değil. Bu çok iyi

• DegilMi incik boncuk falan isleri cok sacma VE cekici degil. Retro candir ve butarz benim tarzım :)

• Güzel farklı olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Siz mi tasarladınız bunu? Çok güzel olmuş tebrik ederim

0|0
    0|0
    • Evet beyfendi tasarim ve üretim bana ait. Tercih edecek olsaniz mesela nerede kullanmak istersin?

• Takip ederseniz mesaj atacaktım

• Mesaj attim arkadasim

• hmmmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...