Hangi abarayı önerirsiniz?

Mondeo çok daha konforlu bir araç test sürüşünde farkettim uzay mekiğinde gibisiniz dışardan hiç bir ses gelmiyor.. Ve çok şık bir otomobil.

Passat ona nazaran daha az konforlu olan ancak malzeme kalitesi bir tık daha iyi bir araç. Markasal olarak albenisi var.

Fiyatları neredeyse kafa kafaya arkadaşlar o kısımda sorun yok. Teknolojisi de kafa kafaya. Telefon için kablosuz sarj bölmesi Soğutmalı torpido vs. vs. her şey mevcut.

Not: Lütfen o fiyatlara Bmw-Mercedes önerisi yapmayın. Mercedes bmw alacaksam 180 bin TL'den aşağısını almam ona da param yetmez şuanlık.

• 2016 Ford mondeo?
    A seç
  • 2016 VW PASSAT
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kararımı biraz değiştirerek 2012 MERCEDES C180 ' de kıldım... Bu hafta alacağım inşallah teşekkür ederim çok saygı değer görüşleriniz için..

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• Cam tavanli bir vw cc olabilir bu segmentte

0|1
    0|0
    • full paket almayı düşünüyorum kesinlikle sunroof olacaktır

• Makyajli kasaysa bmw yi tercih ederim yeni nesil dizel motor tork yuksek 7.6 0 100 km hizlanmasi dizel olmasina ragmen c180 0 100 km 9 saniye tabi ama o kasada c180 nin gorselligi daha hos kardesim

• Evet bahsettiğim tam olarak buydu. Yoksa bir tık uzun 320d ya da 520d olsa tadından yenmez de. Şartlar işte :D tork fazla evet. Ama şekil şemalde önemli

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• VW tabii ki.

0|1
    0|0
  • Passat tabii ki

0|1
    0|0
  • Abara ne ya 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Abara ne acaba sorabilir miyim😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mondeo daha iyi bana gore. Elbette passatin ayri bir havasi ve isim agirligi var ancak bu iki araci kiyaslarsak mondeo agir basar bana gore.

0|1
    0|0
    • Hem tip. hem özellikler açısından kesinlikle mondeo'ya çok daha yatkınım. Aston martin havası var tam önden. Sanırım kararım bu yönde olacak ve çok konforlu inanılmaz.

• Bu soruyu sorman vw yw passata yapilan büyük bir saygisizlik:)

0|1
    0|0
  • VW !

0|1
    0|0
  • bir ford Volkswagen olamaz

0|1
    0|0
    • Olaya ford VW değil. D segment 2 aracın özelliklerine göre yorum yapın lütfen.
      Ayrıca bu araçlar yan yana gelince premium havasını en çok veren araç mondeo.
      Sanırsın Mondeo 150 bin TL. Passat 100 BİN TL

• mercedes asktir tutkudur asalettir agirliktir.

• Çok sade çok şık gerçekten inci tanesi gibi

• passat tabikide

0|1
    0|0
    • Mercedes c 180 'de son kararı kıldık teşekkürler

• Ama ağır hasar kayıtlı tabi bu fiyata... Gerçekten düşünücem bu teklifi... Olmadı bekleticem biraz teşekkürler güzel bir öneri

• Dostum çok güzel vallahi ama inan bekleyecek takatim kalmadı bir hesaplama yaptım en az 7-8 ay beklemem gerecek bunun için o da çok kısıtlı yaşayarak... Yine de çok teşekkürler bu araç aklımda duracak :))

• passat tenikide

0|1
    0|0
  • passat

0|1
    0|0
  • Alman teknolojisinden kaçma DSG şanzıman

0|1
    0|0
    • Usta Mercedes c 180 serisinde Renault motoru kullanılıyor ona göre

• Daha iyileri sizlerin olsun :)

• Amin cümlemize

• 2016 Ford mondeo?

0|0
    0|0
  • Tofaş

0|1
    0|0
    • Çok kullandık be yeter demi artık :D

• :D biraz güvenlik problemi var yalnız . Dikkatli sürüşler dilerim.

• Apaçi gibi değilim gayet beyefendi kullanırım :D

Yükleniyor...