Hediye olarak ne istesem?

Arkadaşlar annem ve babam hediye olarak ne istediğimi sordu. Kendileri bana kitap okumayı sevdiğim için ve odamdaki kitaplıkta yer kalmadığı için kindle almayı düşündüklerini söylediler fakat ben ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Onun yerine ne istediğimi soruyorlar ama Allaha şükür her şeyim var. Abime geçen doğum gününde 2 tane saat almışlardı 5.000 civarı bir meblağ ödediler. O yüzden limit sıkıntısı da yok. Telefon Bilgisayar fotoğraf makinası falan demeyin zaten evde istemediğimiz kadar var. Parfümdür saattir sevmem. Çizim yapmayı sevdiğimden Copic Markerlardan isteyeyim diyorum ama adana civarında set olarak bulamayız büyük ihtimalle. İnternetten alalım desem kim bilir yerine ne gelecek. Bunlardan başka orijinal önerisi olan varsa bir akıl verebilir mi?

Güncellemeler:
Teleskop ya da tatil istemeye karar verdim.

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Telefon vs var demişsin ama tablet yoksa onu aldır e-kitap da okursun kindle yerine ben bunu isterim mesela

1|0
    0|0
    • Tablet de var ama pek kullanılmıyor. E-kitap olarka telefondan okuyorum. O yüzden kindle istememiştim zaten 😊

• Teşekkür ederim. Eğer kendileri başka bir şey almış olsalar dahi bu siteye bağış yapacağım. En anlamlı hediye bu olur sanıyorum. İyi geceler.

• İyi geceler mutlu yaşlar şimdiden :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben sen olsam, gider piano alırdım. 2000-3000 tl lik güzellerinden. Sonra piano öğrenirdim

0|0
    0|0
    • Kuyruklu piyanoyu evdeki herhangi bir yere sığdırabileceğimizi düşünmüyorum. Elektronik olanları olabilir ama. Teşekkürler.

• Kuyruklu diyorum ben. Elektroniği salla iş yok onda. Yazık oldu güzel olurdu 😑👌

• bela isteme de ne istersen iste be kizim kafan mi guzel maddi sikintim yok diyorsun gelmissin burda reklam yapmanin derdindesin sen

0|0
    0|0
    • Adım gizli sanım gizli. Ne sizi tanıyorum ne de diğer cevap verenleri. Maddi durumumuzun (allaha şükür) iyi olmasını senin bilmen bana ne kazandıracak bir düşün. Sen bilsen ne olur bilmesen ne olur.

• ya lutfen gidermisin sordun cvp verdim tesekkurler

• Sorumun muhtemel cevaplarıyla yakından uzaktan alakası yok. Ciddi bir soru soruyorum benim aklıma gelmeyen şeyler diğer insanların aklına gelebilir diye siz burda insanları reklam yapmakla suçluyorsunuz. Herkes parfüm saat telefon diyecek diye dedim onları.

• Motosiklet aldır 🙂

0|0
    0|0
    • Arabada bedenini Motosiklet ruhunu taşır

• Bana pek güvenli gelmediği için arabayı tercih ederim. Onun için de ehliyet gerekiyor ama maalesef ehliyetim yok.

• Alırsın o uğraşlar tatlı uğraşlar. İş kendinde bitiyor aslında güvenli araba konserve kutu rüzgarı bir kez hisset gerisi gelir

• Hepsi buradadan sipariş verebilirsin ne gelir derdi olmadan.

0|0
    0|0
  • 2017 model mondeo

0|0
    0|0
    • Ehliyetim yok maalesef. Yine de teşekkürler.

• Ozaman japonya Kagoshima'yı tavsiye ederim. 2 hafta kadar güzel bir tatil yapmıştım orada.. Gerçekten muazzam bir doğa ve insanlar çok çok iyi.

• Meade Infinity 80 Teleskop aldım geçen yıl :))) İnanın 2-3 kez Ay kraterlerine-- - 2-3 kezde şehir manzaralı olan evimde şehirde açık perde varsa oraya baktım ama gece. Gündüz güneş ışınları göze zarar veriyor. Ve teleskop ev aksesuarı olarak duruyor öylece. Boşuna almayın yani :D Tatil iyidir. Yıldızlara gelince hiç bir şey gözükmüyor zaten. Mars'ta keza öyle. Ay'da sıkıcı hiç değişmiyor :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Çalmaya ilgi duyduğun bir enstrüman varsa isteyebilirsin :)

0|0
    0|0
    • Gitarım var az da olsa çalabiliyorum. Teşekkürler.

• Ben doğum günümde rimel Eyeliner Bronzer ve Fondoten istedim bitmişti hepsi 😄

0|0
    0|0
    • Olsun yenilerini alırsınız😄Ben makyaj yapmadığım için pek bilmiyorum ama çabuk bitiyor herhalde.

• Yok bitmişti onları aldırdım 😂😂 ben cok yapıyom ya badana boya

Yükleniyor...