Hediye almak için krediye başvurur musunuz? Yoksa kendi gücünüzde bir şey mi alırsınız?

Hediye almak güzel ancak her hediye herkesin alabileceği düzeyde değil. Hediye bir lüks olduğu için hediye sektöründeki insanlarda kazıklama moduna bürünmüşler. Adeta tuttuğumu öpüyorum kaçan kurtuluyor edasıyla etiket basıyor ve para alıyorlar :D Aklını kullanan pahalıya kaçmıyor ama düşünemeyen mecburen öpülüyor :DHediye almak için krediye başvurur musunuz ? Yoksa kendi gücünüzde bir şey mi alırsınız ?-Peki siz hediye almak için krediye bulaşır mısınız? Yoksa gücünüze göre bir şey mi tercih edersiniz?
#Banka #Kredi #Bıyıklı

1|2
1116

En İyi Kız Görüşü

• Kredi çekip araba mı alacağım, kendimi zorlamayacak bir şekilde hediye alırım. Önemli olan maddiyat değil maneviyat.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yok, hediye için borca harca girmem. Elde ne varsa o

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Prensip olarak bankaya banka kartlarına karşıyım. Ben hediye kabul etmiyorum fakat hediye alacaksam gücümün yettiği birşey olur hazır alınandansa emek verilenin değerli olduğu konusunu da doğru ve haklı bulanlardanım ayrıca...

0|0
    0|0
  • Kendi gücümle alırım. Bir hediye sonuçta

0|1
    0|0
  • cebimi zorlamam alabildiğimi alırım

0|0
    0|0
  • en güzel hediye düşünülüp emek verilen hediyedir. hediye alıcam diye kendini parçalamaya gerek yok zaten. Ki karsıda ki kişi maddiyata bakıyorsa ondan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Hediye için böyle birşey yapmama, gücüm neye yetiyorsa en tatlısını almaya çalışırım

0|0
    0|0
  • gücümün yettigi kadar..

0|0
    0|0
  • Param varsa harcarim yoksa borç etmem

0|0
    0|0
  • Başvurmamak gerekiyor bir kere düşündüm ama hayır başvurmam.

0|0
    0|0
  • maddi değerden çok manevi değeri önemli alacağın şey yüzük olsa bile yapma derim.. Ben olsam yapmam.

0|0
    0|0
  • basvurmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kredi mi, hiç bana göre değil.
    Faiz var haram o para olmaz.
    çk çk çk.

0|0
    0|0
  • Vallahi kanka kime olduğuna bağlı alırım yani

0|0
    0|0
  • Hediyenin büyüğü küçüğü ucuzu pahalısı olmaz ki. İnsan gücü neye yetiyorsa gönlünden ne kopuyorsa ve yakıştırıyorsa onu alır sunar. Mesele insanların ufak şeylerden büyük mutluluklar elde edebilmeleridir.

0|0
    0|0
  • Kendi gücüme göre

0|0
    0|0
  • Gerek duymam

0|0
    0|0
  • Cebime göre alırım.

0|0
    0|0
  • Para ile alının hediye değerli değildir

0|0
    0|0
  • Eşim ise kredi belki olabilir ama sevgilim ise kendi gücümün yettiğini alırım

0|0
    0|0
  • tüketim çılgınlıgının bir başka versiyonu.. hediye almak için borçlanmayacaksın..

0|0
    0|0
  • Başvurmam

0|0
    0|0
  • hediye nin küçüğü büyüğü olmazz

0|0
    0|0
  • hediyeyi vereceğim kişiye bağlı bu tercih

0|0
    0|0
  • valla krediye başvurmam gücüm neye yetio ise onu alırım

0|0
    0|0
  • onemli olan manevi değer hediye manevi ağır pahada hafif ;) çok ta kasmamak lazım hani :)

0|0
    0|0
  • Kendi imkanımla alırdı, samimiyet olmadımı değeri kalmaz hediyenin

0|0
    0|0
Yükleniyor...