Nasıl bir motor almalıyım?

Arkadaşlar şu sırlar ciddi derecede motora takmış durumdayım. ama inanın hiç anlamadığım bir konu. ehliyetini de alıp motor kullanmak istiyorum deli gibi. bşraz makul bişey olmalı ve cool. yani öyle akülü, amcaların kullandığı bisiklet tarzı motorlardan diil😅hız yapabileceğim ama fiyatta çok uçulmayacak bir tavsiyeniz var mı?

0|0
125

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim de ilgim var 😍 genel olarak cbr öneriyorlar başlangıç olarak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• ben de merak sardım :) A sınıfı ehliyet aldım, piyasa motosikleti olan Honda cbf 150 aldım ama yatıyor otoparkda, bir yere giderken araba kullanıyorum motora vakit bulamıyorum...

1|0
    0|0
  • Küba al

1|0
    0|0
  • Öncelikle motosiklet sürmek bilgi , beceri ister. Öyle ehliyet aldım tamam şimdi sürebilirim yok.. İllaki sürersin ama trafikte motosiklet sürene saygı yok. Üstüne kıranı mı ararsın , seni görmeyeni mi , yağmurda üstüne su fışkırtanı , üstüne üstüne geleni mi ararsın , sıkıştırana mı. anlayacağın motosiklet sürmek sabır işidir. Ayrıca ehliyet kursları iyi eğitim vermiyorlar , güzelce bir motosiklet kursuna gitmeni tavsiye ederim. Cool olmak istiyorsan hiç başlama...

1|0
    0|0
    • Hayır bilmiyorum neden bu önyargı. gerçekten sevdiğim için kullanamaz mıyım? Motorla bir de nekadar cool olunabilir. üste biraz daha katıp iyi kötü bir araba almak varken neden motor tercih edeyim. sadece bir heves olduğu kanısına neden varıyorsunuz anlamadım

• Sorunda hiç anlamadığım bir konu diye belirtmişsin , bende sana yardımcı oluyorum. Sana önyargı ile yaklaşmış olsam bir tane model önerir ne yaparsan yap derdim. Neyse...

• Hayır ben modelinden vs anlamam dedim. yoksa merak ettiğim ve gerçektrn istediğim bişey. hayatımda ilk kez görmüyorum ki motoru. bana pratik yaptıracak çalıştıracak biri de var üstelik. ben düzgünce öğrenmeden cesaret edip trafiğe çıkacak kadar sorumsuz biri değilim zaten. teşekkür ederim yine de

• bravoo

1|0
    0|0
  • 250 cbr al honda. başlangıç için ideal.

1|0
    0|0
  • doğru adrestesin :) sana tavsiyem vitesli 125 cc motorla başlaman. full ekipman olmalısın

1|0
    0|0
    • motordan önce ekipmanını toparla

• Kesinlikle pratik çok önemli. Youtubede altın elbiseli adam var onun hayati bilgiler Videoları var izlemende fayda var.

• Motor alalı 3 sene oldu öncesinde öğrenme zamanı dahil değil

• YBR İyidir :)

1|0
    0|0
  • önce bir kursa yazıl ehliyet için, sonra youtuberlar onları izle biraz bilgin olsun, motor konusuna gelince mondialin vespa tarzı motorları onlar ilgini çeker hem ağır değil hemde çok tatlı ilk etapta kaliteye arama acemi olacağın için bakım şu bu masrafı pek maliyetli olmaz

0|0
    0|0
  • bende krali var onun 😉

1|0
    0|0
  • sen yamaha yzf125 ile başla önce virajlara nasıl yatılır motora nasıl hakim olunur öğren sonra daha hızlı bir motor alırsın bende honda cbr125r var ben şu an yükseltmeyi düşünüyorum çokta iyi öğrendim

0|0
    0|0
    • Benim kuzenim kullanıuor. öğrenirim ne olduğunu ondan. ama tırt bişe değil öyle. o öğretiyor bana. trafiğe kapalı yerlerde öğretiyor şu an rahat rahat. pratik yapa yapa tamamen öğrenmeden trafiğe çıkamam zaten cesaret edip de.

• kalkış gidişi öğrendiğin zaman trafiğe çık pratik yap daha iyi öğrenirsin

• Ne kadarın var?

0|0
    0|0
    • Max 7 ye kadar çıkabilirim. ya da biraz daha bekler birirktirirm. yokmudur 4 5 bine işimi görcek bişiy. hız dediysek otobanda makas yapçak halimiz de yok😅

• Evet baktım 5 bine bile var dediğin markada. işte anlatmak istediğim buydu başta. çok tuzlu olmicak ama alışana kadar öyle pisiklet gibi de olmicak😅 idare eder yine de.. çok güzel motorlar var ya ama çok pahalı.

• bu işini görür.
    www.sahibinden.com/.../detay

0|0
    0|0
  • önce dersini al ehliyeti al sonra motora bak hem bilgi edinirsin hemde emin olursun gerçekten isteyip istemediginr

0|0
    0|0
    • Ne alaka eminim zaten. az çok ilgim var nezamandır. yeni yeni heves ettiğim bişey değil

• o zaman çok ucuza kaçma diyeyim kesinlikle asıl işi motor üreten firmalardan al yan sanayi üretimlerde kolay arıza durumu kroniktir

• Sana tek tavsiyem var vazgeç. Ömrünü kısaltma

0|0
    0|0
  • 2 tekerlekli canavar😂😂

0|0
    0|0
  • Ustune binilen

0|0
    0|0
  • Motor başka bir tutkudur. tavsiyem önce scuter ile başla sonra yükseltme yaparsın.

0|0
    0|0
  • honda dan şaşma

0|0
    0|0
  • CBR 600rr

0|0
    0|0
  • 600 cc bir bmw veya yamaha

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...