Fiyat farkinin sebebi?

Arkadaslar iphone 7 plus fiyatlarina bakiyorum teknosa mediamarkt vb. yerlerde fiyatlar oldukca yuksek fakat sahibindene girip sifir secenegini isaretledigimde telefon satan dukkanlarda fiyatlarin en az 1000 tl daha ucuz oldugunu goruyorum sebebi nedir?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• o ucuz olanların bazıları paralel ithalat, bazıları ise yurtdışından bireysel olarak getirtilen kayıtsız cihazlar. kayıtsız olanlara imei kaydını senin yapman gerekiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• garantili değildir

0|0
    0|0
  • Marka mağaza oldukları için öyle.

0|0
    0|0
  • Ya bunlar hain ya dolar yükselince fiyatı yükselitiyorlar inince indirmiyorlar sonra turşusunu kuru yoo rlar

0|0
    0|0
  • İthalatçı garanti onun sebebi seni apple tanımaz apple servisi bakmaz 😉

0|0
    0|0
  • Yurt dışı

0|0
    0|0
  • 1000 tele ucuz ama telefon yerine hıyar gönderiyorlar 😀

0|0
    0|0
    • dukkan diyorum bildigimiz kargoya gerek kalmadan sehir ici gorusebilinen yerler

• ya gidip gorusuyorsun garantisinin oldugunu goruyorsun gormezsen almazsin adamlar dukkan diyorum

• 🙂 iyi git mademse 🙂 sonra haber ver bana ama mutlaka alınca

• netten satışta adamın depo derdi yok dükkan kirası derdi yok buda bir etken.

0|0
    0|0
  • yurt disindan gelebilir onlar

0|0
    0|0
  • 8 i bekliyoruz 7 ile ilgilenmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Replikada o yüzden.

0|0
    0|0
  • Kazık sebebi alacaksan 6s al 7 lerde hata var

0|0
    0|0
  • o tür yerlerde satılan ve eve eline ulaştığında sana salatalık çıkma ihtimali %150 desem

0|0
    0|0
    • Dukkan diyorum dukkan! Telefoncu yani cevap vermeden once soruyu okusaniz birde keske daha mantikli cevaplar verseniz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...