PERFECT STEPS I DUYAN VAR MI?

Arkadaslar 3 gun once netten zayiflatan ayakkabi olarak gordugum bu urunu bir hevesle siparis ettigim o zaman okudugum yorumlar gayet iyiydi sonrasinda iptal etmeyi dusundum cunku elimde kisitli param vardi ancak kargo kapiya gelince aradi mecburen aldim sonrasinda keske kapidada olsa iptal ettirseydim dedim ayakkabi hem buyuk hemde bugun netten okudugum sikayetler pisman etti beni yipranma yirtilma para iadesinin yapilmamasi yorumları cayma dusuncemi koreltti ne yapmam lazim bilmiyorum?

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Urunu iade edebilirsin begenmediysen bununla ilgili kaymakamliklarda bulunan tuketici hakem heyetine dilekce verebilirsin iade alinmassa ve 15 gunu gecirmediysen
    Urunun kullanildiginda fayda saglamadigini gordugunde dolandirildim diye dava bile acabilirsin yol cok

0|0
    0|0
    • Tuketici haklari dava acmak icin para istiyor ne yazikki okudugum yorumlarda aylarca urun hakkinda gerekli ilgiyi gormeyen telefonlarina cvp alamayan degisim saglayamayan tuketicilerde var ne yazikki

• 100 lira malesefki ama ev temizligine gidip guc bela kazanmistim keske iptali dusunundugumde uygulayabilseydim hemen son pismanlik fayda etmiyor ne yazikki

• Kargoyu almasaydiniz keske neyse gecmis olsun ders olur bidaha bu tip seylere emeginizi kacirmassiniz

• Yapacak bir şey Yok aldın sonuçta

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun bence kullan.☺

0|0
    0|0
    • Insallah hayirli olur hep ayni hataya dusuyorum farkina sonra variyorum arastirma huyum var ancak is isten gectikten sonra ceremesini cekmek sorun oluyor

• hayırlısı inşallah herşey gönlünce olur.🙏😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...