Stres çarkı ve benzeri ürünlere ilgi duyanların zihinsel olarak hafiften problemli olduğunu düşünüyorum senin fikrin ne?

Stres çarkı ve benzeri ürünlere ilgi duyanların zihinsel olarak hafiften problemli olduğunu düşünüyorum senin fikrin ne?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Zamane çocuklarının tercih ettiği bişey ben destekliyorum eskiden bilye 5 taş falan oynardık onlarda şimdi çevirmece oynuyor en azından birbirleriyle gülüp komik keyifli anlar yaşayabiliyorlar telefon bilgisayar başında değiller ve sohbet edebiliyorlar bnc iyi bişey

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman tespih sallayan, telefonlarından oyun oynayan, bilgisayar oyunu oynayanların tamamı da zihinsel sorunlu. Aynı şey.

1|0
    0|0
    • yakışır kardeşime en afillisinden bir stres çarkı :)

• Almam da kullanmam da ama genel olarak bu saydıklarımın hepsi boş adam işi. Bu sitede takılmak bile öyle hatta. Yani bir faaliyeti diğerinden ayırmak o kadar basit değil.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• valla pek takmiyorumm o urunleri ilgi duyanlara da kotu bakmiyorum acikcasi..

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum ben, sinirlerim geriliyor 👸

0|0
    0|0
    • Genelde gerze*kalıların kullandığını düşünüyorum bende :D iq seviyelerine uygun bir oyuncak:D

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben buna zihinsel engel demezdim acikcasi o kadar abartmaya gerek yok da ciddi ilgi cekme cabasi ya da yeni olan her seyi deneme istegi sıkıntısı çekiyor olabilir

0|0
    0|0
  • İki tane rulman dönse ne olur donmese ne olur :) tüketim çılgınlığı göre gör insanımız bir arada bilezik çıkarmışlardı deli saçması :)

0|0
    0|0
  • Tesbih varken onlar çocuk oyuncağı

0|0
    0|0
Yükleniyor...