Biri size hayvan kürkünden/derisinden yapılmış bir aksesuar hediye etse bunu kabul eder miydiniz?

Biri size hayvan kürkünden/derisinden yapılmış bir aksesuar hediye etse bunu kabul eder miydiniz ?
Bir arkadaşınız size hayvan derisinden veya kürkünden yapılmış bir şeyi hediye etse ne yapardınız?

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara 🎈

0|2
510

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır kabul etmem, aksine onu satın aldığına pişman ederim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir canlının insanın keyfi için öldürülmesini kabul etmiyorum.
    Kürk yerine bir çok alternatif varken hayvanlara zulüm etmemeliyiz.
    Amatör olarak dalıyoruz. 25 Yıldır zıpkın kullanmıyorum. Spor için bir canlının yaşamına son vermek barbarlıktır.
    Sokak kedilerini besliyorum hatta yer yer tedavi ediyorum. Kuşlara kalan kırıntıları döküyorum. Keşke ülkemizde sincaplar parklarda, bahçelerde yaşasalar. Onları da beslerdim.
    Hayvanlar belki teknolojik ve endüstriyel olarak gelişmiş değiller ama onların sevgi kapasiteleri bambaşka. Onlardan öğrenecek çok şey var.

1|0
    0|0
  • Talep oldukça daha fazla avlanıyor maalesef.
    Satın alınması satın alanın düşüncesizliği olabilir ama onu reddedersem de oda benim düşüncesizliğim olabilir.
    Hediye edene bir daha böyle bir şey yapmamasını anlatırdım, en azından benim için yapmamasını, hediyeyi beğenmediğimi söylerdim ama yinede kabul ederdim hediyeyi
    Hayvancağız zaten ölmüş ya da öldürülmüş kürkünü kullanıp ona olan saygımı sunardım ama sadece gerçekten ihtiyacım olduğunda kullanırdım. İnsanoğlu kıskançtır, bencildir senin üzerinde bir kürk görürse kendisine de ister, istedikçe daha çok hayvan öldürülür. Çok üşürsem bir gün giyerim o kürkü o hayvanın da ruhu mutlu olur sanırım. :)
    Güzel soru. Özel görüş olsa yazdığım kitabın kısa bir özetini paylaşabilirdim.

1|0
    0|0
  • "Kürk Moda değil cinayettir" antetli bir soru da, soruyu soranın bayan olduğu da göz önünde bulundurulursa; cevaplar muhtemel gerçeği yansıtmayan bir popülaritede olur! Şahsen kabul ederdim!

1|0
    0|0
    • Bu arkadaşların hiç birisi deri ayakkabıyı evlerinden içeri sokmayan, deri çanta kullanmayan, deri ceketleri olmayan, deri cüzdan ve kemerleri kesinlikle kullanmayan arkadaşlar mı acaba merak ediyorum 😊

• Sevmiyorum zaten öyle seyleri. :/

1|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    1|0
  • bende onun kafa derisini yüzerdim...

1|0
    0|0
  • hayır etmeyiz

1|0
    0|0
  • Etmem tabi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yürek yemiş heralde diye düşünürdüm

1|0
    0|0
  • hayır tabii ki. hala kaldı mı bunlardan ya.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • hayvan sever olarak bu tür eylamleri boykot eder çöpe atarım

1|0
    0|0
Yükleniyor...