Ütüleme lazer epilasyon tekniği hakkında bilginiz var mı?

genital bölgeme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum fakat atışlar canımı çok yakar diye korkuyorum biraz araştırdım ütüleme tekniği adı verilen yeni bir lazer yöntemi var mı bu yöntemle lazer yaptıran var mı ?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederim ütüleme tekniğinden vazgeçip normal lazer yaptırdım emla kremş beraberinde kullandım hiç bir sorun olmadı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Genital bölgeye lazer yaptırma sakın ha.Yumurtalıklara zarar veriyor.İleride çocuğun olmaz.Onun yerine bu siteye gir link sonsuza kadar kurtulabilirsin kıllardan.

• Bilemiyorum uzmanlar diyor.

• asparagas. yanlış yönlendirmeyin, çok kişi tanıyorum lazer yaptıran ve çoluklu çocuklu. samimi arkadaşlarım hepsi.

• ay ama bu ağdayla yapılıyor ah yapabilsem

Erkekler Ne Diyor 3

• ilerde sorun olabilir iyi düşün

• En güzeli doğal olanı yani ileride sorun olabilir.Iyi düşünmek gerek araştırmak gerek.

• Bence merkezinde dermatolog olan bir merkeze git.Alexandrite lazer dalga boyu açısından en az acı veren lazerdir.Zaten dermatolog en uygun dozu vereceği için yanık riski filanda olmaz.Araştırdığım için biliyorum konuyu.

• Acı olur zatende kremler var acıyı azaltan emla krem mesela.

• alexandrite koltuk altımda uygulattım zaten çok memnunum ama kol altı çok acımıyo :) acı eşiğim çok düşük o yüzden cesaretim kırıldı acısız bi teknik arıyorum aslında

Kızlar Ne Diyor 7

• merhaba arkadaşlar benimde avcılarda güzellik salonum var ve son sistem acısız ağrısız ve yanık olmadan yazın yapılabilen soprano ütüleme epilasyon uyguluyorum fiyatlar hakkında bilgi almak için 0212 590 41 81 ulaşabilirsiniz.. ve ücretsiz deneme atışları yapıyoruz

• çok pahalıymış :)

• Ben yaptırıyorum genital bölge acımıyor asıl acıyan yer bacaklar ve bıyık kısmı.

• bu arada ütüleme tekniğinin makinasının adı soprano. çok atışlı olduğu için en tercih edilen teknik, benmkiler bitmeye başladı.

• Ütüleme mi? Lazeri biliyordum ama ütülemeyi hayır.

• atışlar canını çok yakar evet. eczaneden emla krem al. 5 tüp var, 54 lira falandı sanırım. tüpün birini genital bölgene yaydıktan bir müddet sonra uyuşacak. rahat rahat yaptırabilirsin sonra... tecrübeyle sabit... zamanını iyi ayarla ben 1 saat öncesinde sürdüğümde hiç birşey hissetmedim.

• tamam şimdi geliyorumm :)

• doktora yazdırmana gerek yok direk eczaneden alabilirsin ama yazdırma imkanın varsa yazıyorlar mı ssk, emekli sandığı v.s. ödüyor mu onu bilmiyorum, aile hekimine sorabilirsin. evet genital bölge için tek seansta tek tüp yeterli olur. daha ayrıntı vericem ama gizlisin bana bi mesaj atarsan sana dönerim.

• doktora filan yazdırmama gerek yok değil mi direk alabiliyomuyum bu kremi bide tek tüp mü kullanıcam tek seansta

• bende kısırlığa neden olur mu diye merak ediyorum.

• benimde aklım karıştı ama artık çok yaygın :S

• duymadım valla nasıl bişeymiş o?

• acısız olduğu için kesin pahalıdır bu :(

ben hormon bozukuluğu var zaten epilasyon kesmedi beni

• Ütüleme epilasyon uygulaması ağrısız, yanıksız bir teknik olarak dikkat çekiyor. Ütüleme Lazer Epilasyon yönteminde yapılan sık atışlar ile kıl folikülünün yavaş yavaş ısıtıldığı bir yöntem...

olarak açıklamışlar

Yükleniyor...