Sizce nasıl bir kombin yapabilirim bu etekle (Resimli) ?

Sizce nasıl  bir  kombin yapabilirim bu etekle (Resimli) ?
Bu eteğin üzerine ne giysem daha çok yakışır gece klubune gidecem arkadaslar ona göre fikirlerinizi bekliyorum bide ayakkabı alacam çanta da bakabilirim 🙈

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Fizik yok
    Meme yok
    Sana elbise yakismaz

0|0
    0|0
    • Hahaha resmi tam çekemedim meme Yok haklısın bende beğenmiyorum göğüslerimi ama fiziğimi beğeniyorum eğilip çekmek zorunda kaldım o yüzden kötü görünüyor resimde yarın tam kombin yapar çekip atarım nasılım kısmına 😄

• At bakayim

En İyi Kız Görüşü

• bence bu etek hic glz değil kalem etek bul bunu yerine üzerine de beyaz sifon gomlek altına da stiletto ayakkabı saçlar da at kuyruğu ya da maşa sadece ama şık bir de pastel makyaj super olr.

0|0
    0|0
    • İs görüşmesine gider gibi resmi olmak istemiyorum eteğim cok hoş duruyo resimde tam belli olmamıs ama dantelli arkası uzun önü mini etek Zaten dar yani kalem etek gibi bitek kuyruğu var oda ilgi çekici olduğundan aldım yoksa kalem eteğim vardı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• klüpte kıyafete mi bakıyorlar :D

0|0
    0|0
    • Hayır da eski sevgilimde orda olacak az çok clup ortamına gitmissindir kızların nasıl giyindigini de görmüşsündür sönük kalmak istemiyorum

• Bilemedim.

0|0
    0|0
  • bununla gitme mikerler

0|0
    0|0
  • Beyaz ince yaka bir gömlek olabilir

0|0
    0|0
    • O zamanda cok resmi olur is görüşmesine gitmicem sonuçta 😄

• Saçlarım belime kadar uzun Yani doğal dalgalı ama kuaföre gidecem bir model yapsın kıyafetime uygun hiç yoktan

• Bu tarz bir şey olabilir boynunu ve yüzünü on plana cikartir

encrypted-tbn3.gstatic.com/images

• Tatlı şey üstüne sadece bir dagajeli bir bluz ya da böyle de olsa olur ki

0|0
    0|0
    • Yakışmış mı böyle arkadaşlarım üstündeki atlet gibi durmuş olmamıs diyorlar o yüzden kararsız kaldım

• Ohhhh işte o barı yakarsın alev gibi olursun tatlım

• İnsallah 😊

• Bacaklarında selülit mi var? Kapatıcı bir şey giy

0|0
    0|0
    • Selülit Yok aslında kiloluydum bir anda zayıflayınca öyle görüntü oluştu ama bakım kremleri kullanıyorum ten rengi çorap giyecem zaten o sıkıntı degil eteğin üstüne nasıl bir bluz giyebilirim

Kızlar Ne Diyor 3

• etek kötü

0|0
    0|0
    • Önü kısa arkası uzun dantel motifli resimde kötü çıkmış ama baya seksi gösteriyor iyi bir kombinle cok daha güzel olur bence 😊

• O satenimsi olduğu icin gecelik gibi durduğunu söylediler eteğe uygun olsun diye almıştım aslında eteğin üstü o dantel yakalı

• ozaman ayi model v yakali bol biraz ama baska bir kumasla baska bisey olmaz onun ustune

• fizik çok kötü napsan boş

0|0
    0|0
    • Eğilip çeksen seninde kötü olur bir dene istersen 😄 Boyum 1.78 kilom 68 tam idealim boyum posum gayet dikkat çekici her ortamda illa ki dikkat çekiyorum bir resimle yargılama orda eğilmişim haliyle olsun o kadar 😄

• Erkeklere yaranmak degil de sevdiğim adam orda olacak ona yaranmak diyelim. Yoo topuklu giyiyorum hatta bugun giyecem cok seksi oluyorum öyle Zaten seksisiyim daha seksi oluyorum 😊

• sexsisin devam et djdjdjdjd

• askılı basıt bı tshır gıy.. sırt dekoltelı olabılır

0|0
    0|0
    • Siyah renk mi

• aynen sııyah ınce askılı atlet tarzı.. cok guzelmıs etek bu arada bayıldım

• Teşekkür ederim üstümdeki de o dediğinden satenimsi kumaş ve dantel yaka mevcut atlet gibi buldular arkadaşlarım o yüzden başkasına bakmaya karar vermiştim

Yükleniyor...