Sevgilime doğum günü hediyesi Makyaj seti?

Merhaba arkadaşlar haftaya sevgilimin doğum günü güzel bir sürpriz planım ve hediye olarak makyaj seti almayı planlıyorum makyaj yapmayı çok seviyor ve aramızda da daha önce böyle bir muhabbet gecmişti makyaj setiyle ilgili nasıl bir fikirdir makyaj seti?

0|0
191

En İyi Kız Görüşü

• Bazı markaların set halinde olanları var içinde far ruj allık malzemeleri var yanına da bir kutu parfüm al tamamdır

0|1
    0|0
    • Parfüm yerine okumak istediği bir kitabı almak istiyorum bazı sayfalarına ikimizin fotoğrafını koymayı düşünüyorum

• Daha güzel olur tamam sephora diye bir marka var onda da bu seti bulabilirsin hepsi bir arada

En İyi Erkek Görüşü

• güzel fikir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Makyaj konusunda her kız heyecanlanır ama aldığın makyaj setinini ne söyleyerek verdiğine bağlı 😂😂mesela içinde kapatıcı varsa kıza tutup aşkım bak içinde kapatıcıda var göz altı morlukları içinmiş, aşkım bak contour malzemeleri var bununla yüzün daha zayıf görünürmüş, seti aldıktan sonra aşkım sana aldığım ruj dudak dolgunlaştırıcısı onu sürseneee gibi cümleler kullanma o kız sana o malzemeleri yedirir😂 sen o hediyeyi al görünce mutlu olacaktır bir de ona hediyeyi verirken aşkım senin bunların hiçbirine ihtiyacın yok ben seni her halinle seviyorum demen onu çok mutlu edicek

1|0
    0|0
  • Ba-yı-lır:)
    -Gecen bol olsun.-

0|1
    0|0
  • güzel ama paraya kiyip kaliteli bisey al makyaj yapma yi seviyosa az çok kaliteden anlar

0|1
    0|0
  • Bence set değilde markalı makyaj ürünü al çok olmasına da gerek yok misal zoeva nın veya sigma nın bir fırça setini alabilirsin veya benefit in aydınlatıcısını ve rimel ini

0|0
    0|0
  • makyaj setimi sacmalama.

0|0
    0|0
  • Makyaj seven biri için en güzel hediyedir

0|1
    0|0
  • pahalısından al😂😂benefit olabilir mesela yeni fırça setleri falan var

0|0
    0|0
  • çok güzel :D

0|1
    0|0
  • Iyi bence sevdiginddn al

0|1
    0|0
  • makyajı seviyosa evet güzel fikir

0|0
    0|0
  • Al sevgilim gerçek yüzünü daha fazla sakla der gibi 😂😂

0|0
    0|0
  • anastasia nin kontur paletini al benefit al 300 euroluk firca seti al al iste bisey pahali alman sart ama

0|0
    1|0
  • Bilmem bence gereksiz. Makyajsız güzel olmuyor mu sence

0|0
    0|0
  • Yaa muhtesem bir hediye bari markali bisey alda kizin cildi bozulmasn

0|0
    0|0
  • Kendini cirkin gordugunu sanir hayir ala

0|0
    0|0
  • Ayyyyy çok sevinir😍

0|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Banada al

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...