Memnun kaldığınız beyaz eşyalarda marka model önerisi alabilir miyim?

Çeyiz için beyaz eşyalarımı almayı düşünüyorum. Şu anlık aklımda bosch marka var ama model vs hiç birinde bir fikrim yok. Ama renk olarak gümüş gri gibi bir renk düşünüyorum daha çok. Memnun kaldığınız beyaz eşyaların marka model yazar mısınız. Bir de sizce hangi markayı tercih etmeliyim?

0|0
1413

En İyi Erkek Görüşü

• Beyaz eşyada ekonomik ortalama ömür 10 senedir, günümüzde garantisi, servisi ve yedek parca desteği olan her marka iyidir, servis ulaşılabilir olmalıdır. Bu manada Bosch iyi bir seçenek olabilir, yerli üretim vestel, arçelik gibi markalarda dünya ile yarışır konuma gelmiştir. Saygılarımla.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Bosch
    Profilo

1|0
    0|0
  • Bosh veya Samsung
    Türk mali tavsiye etmem

1|0
    0|0
  • Maddiyay uygunsa siemens yoksa bosch

1|0
    0|0
  • Bosch LG

1|0
    0|0
  • Bosch

1|0
    0|0
  • vestel bosh

1|0
    0|0
  • kesinlikle sımens tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • her markanın profosyonel olduğu branşlar farklıdır.
    çamaşır makinasında profilo kesinlikle fark atar.
    bulaşık makinasında beko iyidir.
    fakat bence bosch ve profilodan şaşma.
    tv olarak philips öneririm.

0|0
    0|0
  • Bosch, profilo ya da siemensten şaşmayacaksın, evimdeki bütün beyaz eşyalar bosch

1|0
    0|0
  • boshdan buzdolabi alma
    ben kapısına götürüp ateşe verecektim nerdeyse

0|0
    0|0
  • Arçelik

0|0
    0|0
  • Çamaşır bulaşık makinesi ve buzdolabında mümkünse Beko al. Ben Samsung aldım hata ettim. Servis desteği ve yedek parçaların ucuzluğu önemliymiş. Yoksa ilk arızada; bu kadar para verip yaptıracağıma yenisini alırım dersin.

1|0
    0|0
    • Samsung buzdolabım daha ilk yılında arızalandı. Servis voltajdan deyip garantiye sokmadı. Benim anam yıllarca arçelik buzdolabı kullandı. Hiç voltajdan bozulana şahit olmadım. 2000 liralık dolaba 1200 lira tamir ücreti istedir. Ben dolabı hurdacıya verip 1800 e yeni dolap aldım.

Kızlar Ne Diyor 13

• Bana göre en iyi marka Arçelik. Ben 2005'ten beri kullanıyorum ve hiç bozulmadı, maşallah🙏🏼O yüzden bunlar ilerde bozulursa yine Arçelik alırım.

0|0
    0|0
  • Arçelik kullanışlı.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bosch alma bence. Arçelikten şaşmayın

0|0
    0|0
  • Özellikle buzdolabında elektrolux. hararetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • turk. mali pek sevmem. memnun kalmadgm. icin ama. iclernden en iyisi arcelik cikti

0|0
    0|0
  • tv de lg beyaz eşya da ise sadece çamaşır makinesi ve buzdolabı için söylüyorum arçelik iyi. bulaşık makinesinde ise siemense bir bak derim.

0|0
    0|0
  • davlumbazlarda bu cekmeli olanlar cok pratik ve kibar ayrica temizligi kolay. benim tavsiyem ayrica arcelik ama tercih meselesi tabi. bazen böyle ceyiz setleri oluyo paket halinde daha ucuza geliyo

0|0
    0|0
  • samsung da iyi

0|0
    0|0
  • Bosch marka güzel

0|0
    0|0
  • Samsung kullandım berbattı arçelik daha iyi

0|0
    0|0
  • arcelik :)

0|0
    0|0
  • Bosch ama model hakkında pek bilgim yok biz 10 seneden fazla oldu kullanıyoruz hiç bozulmadı maşallah sadece çamaşır makinesini eskidi 12. sene de onu da yine bosch aldık gri senelerdir kullanıyoruz çok memnunuz

0|0
    0|0
  • Arçelik

0|0
    0|0
Yükleniyor...