En yakın arkadaşım için dogum günü hediyesi önerileriniz var mı?

En yakın arkadaşım için dogum günü hediyesi önerileriniz var mı?
Tubişim için özel doğum günü sürprizi için fikirlerinizi bekliyorum ❤️❤️❤️
#okyanus

2|2
510

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kuzu işine yarayacak bişey almak mantıklı. mesela ihriyacı varsa powerbank al, inan harika bir hediye olur. ben bugün kendime ikinciyi aldım düşün yani hayat kurtarıyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ben ev arkadaşıma diş macunu almıştım doğum gününde :D :D
    diş macunu bitmişti benimkinden kullanıyordu :D sevinmişti çocuk :D
    sen de öyle bir şey yapabilirsin :D
    arkadaşını tanısam diyeceğim sana şunu şunu al diye ama tanımıyorum ne yazık ki :D
    mesela bana hediye sözün vardı 8) hatırlatmış olayım 8) hoş sana sözlerini hatırlatmaktan bir hal oldum ama neyse -_-
    :D :D :D
    mesela ben birisi bana içinde akrep veya karınca fosilleri olan güzel bir anahtarlık hediye etse sevinirim :D veya metal kibritler var :D Trabzonspor logolu bir metal kibrit anahtarlığım vardı arkadaş çok istedi ona verdim :/ ayrılması zor oldu ondan ama olsun :D mesela yine onun aynısından alınsa bana hoşuma giderdi :D anahtarlarımı alınan anahtarlığa takar onu kullanırdım hep :D elime aldıkça hatırlarım o kişiyi :D

veya güzel bir çakmak :D sigara kullanmam ama ateş taşımayı severim :D şöyle karizmatik bir çakmak da iyi olabilir :D ama hediye alacağın kişi kadın sanırım :D o yüzden ona çakmak almasan daha iyi olur :D

bir defter de olabilir (._.) ama cici bir defter (._.) hatta özel bastırabilirsin o defteri (._.) benim bir tane defterim vardı (._.) çizgileri çok soluk :D sanki çizgisiz gibi :D arka kapakta lastiği vardı ve onunla bağlayabiliyordun defteri... yani açılmıyordu sayfaları :D kapaklarında küçük bölmeler vardı ekstra kağıt koyabilmek için filan :D öyle bir deftere daha denk gelemedim yaa :/ çok aradım ama bulamadım (._.) ben çok beğenmiştim onu :/ eminim onun da öyle bir defteri olsa çok beğenirdi :/

yani örnekleri çoğaltabilirim ama hep kendime göre olur yine vereceğim örnekler :D arkadaşını tanıyan sensin :D senin aklına gelir anca onu mutlu edecek ve onun sürekli kullanacağı bir hediye :D
    karakter sayısı tükenmek üzere (._.) yeter sana bu kadar (._.9 gönderiyorum görüşü artık (._.)

1|0
    0|0
  • Otların ardına gizlenmişiniz😅
    Arkidişceğizinin yüzceğizini göreydikte bir tahmin yürüteydik!
    Hediye seçeneği ile ilgili😊
    Tubişim ya da tuba yazılı gümüş bir künye al bence
    http://i.hizliresim.com/JaNOVJ.jpg

1|0
    0|0
    • Tubiş aynı bana benziyor öyle hayal et işte 😅
      Bu isim yazdırma olayını ben pek sevmiyorum başka fikrin var mı
      🤗

• Hmm ikizim gibi diyorsun yani😊
      Bilemedim ki canım şimdi🤔
      O zaman isim yazılmayan bir kolye ya da bileklik al onu temsil eden bir şey ya da zamanın var ise el emeği bir hediye güzel olur
      Gerçi artık tavsiyeye gerek kalmamıştır.!
      Almışsındır muhtemelen bir hediye😊

• Ben olsam üzerinde isminin yazdığı bir anahtarlık alırdım işlemeli olabilir her eline aldığında seni hatırlar... aklıma bu geldi :)

2|0
    0|0
  • Bir kadının asla hayır demeyeceği çanta içinde cüzdan :) ayakkabı üstünde elbise :) mangalda mantar (; yaz için güneş gözlüğü ve güneş kremi olabilir :)

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • Bildiğim bir cafe var 10 kişiye 100tl doğum gunu partisi yapıyor. güzel süprz olur cafede doğum günü

1|0
    0|0
  • bilemedim...

1|0
    0|0
  • Onun sevdiği ya da istediği alamadığı birşey alın bence

1|0
    0|0
  • Bence senin gibi bir dosta sahip olması bile bir hediye 😊😊😊

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4