• Sor
  • Bence

Ensest, ilişki gecen filmler hangileri?

Öncelikle böyle olduğumu düşünmenizi istemem,normal biriyim. Sadece bu konudan oluşan bir araştırma yapıyorum filmde izlemek daha bilgi edinebilmemi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• soruyu tekrar okudum da, tekrar cevap verme geregi duydum, iki kardes arasında olanlar :geminiscement gardenthe dreamersbeautiful katemy sister, my lovedogtoothshamelessben bizzat yasadıgım icin o donem butun ensest filmleri izlemistim.

• Çok teşekkürler bu yazdıkların işime yarar :)

• Öncekileri Göster
    • rica ederim. yardımcı olabildigime sevindim :)

• Savaga Grace
      Sister my Sister
      Ma mera (annem)
      La luna

bunları izledim güzeldi

Erkekler Ne Diyor 16

• süt kardeşler.öyle ensest falan yok ama komik filmdir. aile içi şiddeti, paranın ve aşkın insana neler yaptırabileceğini anlatıyor :)))

• bu konuda epey çok film var. ama bulabilir misin bilmiyorum. ama izlediğim en kaliteli olanlarıthe cement gardendaniel and anageminishow to draw a perfect circlemeleğin düşüşübeatiful kateenter the voidthe war zoneilk aklıma gelenler bunlar.

• Film degilde yasayan duydum

• ben kız kardeşimle bayağı bir süre yaşadım açıkçası

• ya bence böyle şeyleri hiç düşünmeyin ve araştırmayın bunlar sapıklık

• isim bilmiyorum ama italyan filmlerinde var bu türden filmler. bir araştırın isterseniz.

• ensestle ilgili film çeklmez ve olduğunuda sanmam .o yönetmeni asarlar ve bir daha yaptığı filmler izlenmez .istersen ensest ilşişki hikayelerinden konu çıkarabilirsin .

• Newborn p*rnosu çekiyorlar kaldı ki ensest :/ piyasa kötü

• Öncekileri Göster
    • Amanın ne ben söyleyim ne sen duy. Söylediklerin hiç kalır öyle bir film. Yani çeken çekmiş gayet de izin vermisler.

• İşim gereği bende böyle bir şeyi kabul edemem ama kabul edenler var maalesef benim gorevimde bunlara dogru yolu gosterebilmek

• neyini araştırıyorsun cok merak ettim düpe düz sapıklık bu

• Psikoloji danışmanlığı okuyorum neresi sapıklık benim amacım bu durumda olanları daha iyi anlayabilmek ve daha kolay yardımcı olabilmek.

• türkiyede bu drumda olan insanların piskoloğa gideceğini hiç sanmıyorum ayrıca bizim ülkemizde böyle olayları kimseye duyurmazlar o kadar çağdaşlaşmadık

• Ben bildiğiin psikoloklardan değilim yalnız onuda belirtiyim

• psikoloji mi okuyorsun

• Psikolojik danışmanlık okuyorum arkadaşımdan bu konu hakkında yardıma ihtiyacı olan birisi varmış zaten özde değiller kan bağları yok sizce yanlış mı olur nasıl yardımda bulunabilirim?

• hm hassas konu bir cinayetin psikanalizini bir oku sana bu konu hakkında freud yardımcı olacak kıtapta eminim romandır ama teknık bılgıler okadar fazlakı yardıma ihtiyacı var derken zorlanıyor muymus yapmaya

• Bilirsiniz ulaşamayan iki kişinin aynı evde bulunması buda yokmuşcasına ailede sorunların bulunması iki genci daha fazla yakın tutar istemsiz buyuk cocuk ayrı eve cıkmayı denemiş ama bir şekilde tekrar maruz kalmışlar zaten açık açık anlatmıyorlar arkadaş ortamından duydum benim ki psikolog gibi değil zaten psikolojik desteği olanlara destek cıkıyoruz oneri için teşekkürler.

• Ensestle ilgili nasıl bir araştırma yapıyorsun ve böyle bir filmden neyi öğrenebilirsin ki.

• oldboy, bu olayın mihenk taşıdır. ayrıca çok da kaliteli bir filmdir.

• Aşk-ı Memnu var.

• la lunageminissavage gracethe dreamerscement gardenspanking the monkeymurmur of the heartbeautiful kate

• Tez mi yazıon bacım

• Konu hakkında pek bilgim yok ama aşağıdaki yorumlardan psikolojik danışmanlık okuduğunu görünce söylemeden geçmek istemedim. Hapishane deneyinin yapıldığı binaya girdim, gerçekten işiniz zor :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ensest içerikli bir film psikolojik drama değilse seviyeli olmaz ki :s Yazılan tezler makaleler vardır internette mutlaka

• Bende psikolojik drama istiyorum zaten arkadaş elinden geldikce oneridesağo bulunmuş onlara bakıcam yeterli ama tezler falanda okurum

• Onu izlediğin zaman gireceğin, yaşayacağın psikolojiyi de düşün kardeş diyorsun sonuçta...

• O psikoloji zaten berbat uzun sure etkisinden kacınamıyosun.

• Atlikarinca

• ŞanslıAtlı karınca

• 2 öz kardeş arası ensest film yoktur yahu

• var ama spoiler olmaması için adını yazmasam daha iyi buradan :)

• ciddi misiin :S yazarmısın yaa merak ettim olsun

Yükleniyor...