İlişkide ara vermek ne demek oluyor?

Erkekler size soruyorumilişkide ara vermek ne demek oluyor?Siz erkekler ne düşünüpte böyle karar veriyorsunuz?Bana çok saçma geliyor ve kabul edilemez gibi geliyor bir açıklaması varsa buyrun...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saçma ve böyle bir şeyin hiçbir mazereti kabul edilmez. Fakat siz erkekler diye boşuna tek tarafı karalama; çünkü siz kızlar da aynı şekilde eksik çıkabiliyorsunuz. İlişkide ara vermek, ilişkiyi bitirmektir. Başka bir açıklaması olamaz. İlişki her zaman iki yönlüdür. Canı sıkılınca ara ver; boş kalınca işsizlikten ilişki yürüt gibi saçma ötesi bir düşünce o bir tarafın bencilliğinden başka bir şey değildir. Yok efendim seni düşünüyormuş, yok ilişkinin sağlığını, geleceğini düşünüyormuş falan filan safsatalarına hiç boşuna girilmesin. Çok şeye hoşgörü gösterebilirim, ama yalana asla müsamma göstermem. Hemde utanmadan, yüzü kızarmadan gözünün içine baka baka söylenen yalana...Böyle aşağılık bir düşünceyle ilişki bitiriliyorsa, aslında en hayırlısı olmuştur. Bir daha o ilişki kök tutmaz; -senin adına konuşmuyorum- Kendi açımdan da umarım bir daha başlamaz. Duygusal enstantanelere girmedikçe, ben böyle bir ilişkiyi yeniden aynı saçmalıkları yaşamak için başlatmam. Kalbinizde bir boşluk hissediyorsanız o boşluğu kendinizle doldurun. Biliyorum ki bir başkasına o koca yüreğinizi adıyorsunuz; içini istediği gibi doldursun, yaşadığı yeri istediği gibi güzelleştirsin diye ona her türlü özgürlüğü veriyorsunuz; ama o ve onlar kendilerine sunulanların farkında değiller. Ve eksikler... Onlar eksikler, eksikler... Ne yaparsa yapsınlar o koca yüreği dolduracak kapesiteye de sahip değil onlar. Ellerinden gelmez, o cesaret yok... O yürek yok onlarda..

• mahveden mahvettii.yazık...

• Bizi bu güzel havalar mahvetti..

• yok ö.d anlıyorum çünkü bende öfkeliyim kızgınım kırgınım ve bir yerde patladım o da burada oldu senin içide öyle olmuş olmalı

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• ayrılık bahanelerinde biri ara verelim biraz görüşmeyelim falan fistan

• Ne bu ya türk filmimi, ara vermekte ne oluyormuş... Saçma bencede

• Bunun bir anlamı yok. Yani şimdi ara vermek, yeniden başlamak, başlar gibi yapmak, sağ gösterip sol çakmak vs... gibi terimler ilişkide hep erkeklerin yaptıkları şeyler değil. Mesela kızların da "Ayy muraat sen çok değiştin be canım. Eskiden çiçekle böcekle gelirdin şimdi elinde market poşedinlen geliyosun. Olmuyoo bizim ilişkimiz, bişeyler eksik!" noktasına gelen cümleleri var. Ha ikisi bir mi dersen, evett aynıdır. İkisi de gereksiz, manasız.

• İilişkide ara vermek ben başkasınla pompikleşiyim demek.Pompikleştikden sonra bir ara dönerim canım sıkılrsa demektir aynı zamanda.

• İlişkiye ara vermek demek sıkıldım senden, başkalarına da bir göz atayım, daha iyisini bulamazsam tekrar sana geri dönerim demek.

• doksan dakikalık maçmı yapıyomuşta ara veriyomuş ya herro ya merro

• o zaman sorun sizde kendilerine

• işte ? sormak lazım kendilerine

• ayrılmak işte yahu bunu nesini öğrenemediniz daha..adam mal cesareti yok ayrılmaya öyle diyor haa sanki aynı boku ben yemedim millet laf atıyorum

• ii odun olsn ..hdi..

• odunluk var tamam kabul ederim ama öküzlük yok sdfsd hadi selametle

• e ne yapayım illa gel bana öküz de diyon sinir ediyon insanı :) tamam sağ ol cevaların için

• Öncekileri Göster
  • ayrılalım demek istiyolar

• dıyelım şekerım .s

• :) olabilir.bu davranışı gerçekleştirenler öyledir diyelim

• aynı seylerı bende kızlar için düşünüyorum nedense .s

• Öncekileri Göster
  • Sen köşede bekle daha iyisini bulursam bitiririz, bulamazsam devam ederiz durumu işte..

• hmm anladım aynı sonuca çıkıor .farklı nedenler aynı sonuç

• Tabiki hayır düşünme durumuda olabilir ama ara vermek yarım bitirmek gibi bişey. Verilen o kadar söz var direk bitirmeyi kendine bile yakıştırmaz insan. Alıştırma evresi diyelim

• bütn kararlar bu nedene bağlanabilir mi peki

• Evet var , bir birinizi özlemeniz için :(

• ii günlr

• Ricam dasın , iyi günler .

• aynen güzel oldu :) saol görüşlrin için bu arada. sende k.i.b

• Öncekileri Göster
  • O5:O7

• bi git uyu ya

• :-*

• :P

• çok sıkmışsındır dediğim dedik davranışların vardır şımarıklık ve ukalalık yapmış olabilrirsin ilgisiz davranmışta olabilirsin ama seni sevdiği için ara verelim der derki sevginden emin olmak ister istemeyen erkek direkt ayrılalım der ve bir daha dönmez ara verelim diyen erkek arkadaşın varsa seni seviyodur ve hatalarını gözden geçirmeni tavsiye ederim

• Bu bazı erkekler için kullanıp atmakta olabilir.Ama bazılarının ailevi veya başka sorunları olduğu için ara vermek istiyo olabilir.Sıkılmış olabilir.

• yok sağ ol burdan ii

• istersen ekle beni konusalım uzun uzun

• aslında o verilen bahanelrde yalnız bahane olarak kalıyor

• apış arası vermek gibi

• :P

Kızlar Ne Diyor 3

• ara verelim diyen sittirsin gitsin ördişim

• Eski cekiciliği kalmayan monoton bir kalıp haline gelmiş, eski konuların ısıtıp ısıtıp önüne gelmesi ilişkiden sıkılmak için bir neden haline gelebiliyor. Aşırı kıskanclık ya da aşırı bağnaz görüşler ani olarak sahiplenmeler, fevri tepkiler bu acıdan bakarsak epey eklenebilir. Lakin bunların olmadığını düşünürsek aklına giren bir başkası vardır ve bir karar vermek için zamana ihtiyaç duyacaktır.

• starla eklermisin beni.

• Bitcek de ayak yapıyo

• hmm evt bunu sevdm

Yükleniyor...