Kusarak zayıflamak deneyen var mı?

Arkadaşlar ben bi ara çok kilo verdim kusarak zayıfladım siz bu yöntemi hiç denediniz mi samimi olarak soruyorum cevaplarsanız sevinirim gizli cevaplara da açığımm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sağlıksız bir zayıflama yöntemi , bünyeniz zayıf ise daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir .

Erkekler Ne Diyor 16

• tipik spor yapmaya üşengeç türk hatunu

• kelepçeleyip ya da zindana atsınlar aç koysunlar beni daha ii..

• çok tehlikeli bir yöntem manken hastalığı diye ünlenen anoreksia nervosa yapma olasılığı büyük başlayan varsada bıraksınnn lutfennn...

• yemeğimi bitirseydim bari.

• manyaklık bu ... benim çok akıllı bir kız arkadaşımda hap içerek zayıfladı şimdilerde he-man de makyajsız olarak iskeletor u canlandırıyor... benim abim zayıflamak için şekeri kesti ve herne olursa olsun saat 6 dan sonra bişey yeğmiyo ve çok güzel zayıfladı tavsiye ederim...

• bende böyleyim yaklaşık 15 kilo verdim 4 ay da ama benim k farklı ben ekmek yemeyi kesitim nezamn yesem bişey olyor yediklerimi hep çıkartıyorum ekmek sanki bana zehir gibi gelyor dayanayıp yedimmi çıkartıyorum geri .

• ılerda hastalıga sebebıyet verebılır

• bulumia nervosa...kendinize yazık etmeyin...

• Doğru bir yöntem değil bence ayrıca ben zaten zor kilo aldım.

• kusmak yerine normal olan şeyi yapsan :)

• Aynen mankenler öyle yapıyo biliyorum.:-))

• Biz kilo almaya çalışıyoruz millet ne saçmalıyor.

• Bir hastalığa yakalınıyormuşsun öyle

• Sayın yöneticilerden bu soruyu kaldırmalarını rica ediyorum. Ortalık çok fena olacak yoksa. Yazık kızlara.

• Olay = Kusarak zayıflamaKişi = Gizli KullanıcıBöyle olunca çok mantıklı görünüyor.

• kusmak için elini bogazına sokuyosan oralda zorluk çekmessin

Kızlar Ne Diyor 17

• saçmalama yaaaye yemeğini yawwsağlıklı zayıfla

• Hiç denemedim.Çünkü zaten zayıfım.Zor kilo alan biriyim ama senin olayın hastalık Bulimia.Kimseye de tavsiye etme sakın.

• 3ay

Anoreksiya olursun bırak bu yöntemi

• 1ay

anoreksiya ile bulimia çok farklıdır anoreksiya hastaları yemek yiyemez hiçbirşey yemdeği halde spor yaparlar ve kiloları normalin çok altındadır bulimia hastaları ise yediklerini hemen kusarlar kilolu normal ya normalin biraz altıdır sporla beraber tabii sonunda mide kanseri ya da ani ölümler olasıdır

• 3ay

Ben varım bu lanet şeyi deneyen ! ilk 17 yasımda denemiştim ve 2 ayda 18 kilo vermiştim sonra bıraktım ama yıllar boyu vitamin eksikliginden bas dönmelerim kaldı yıllarca onunla ugrastım , sonra evlendim ve 28 yasında dogum yaptım boyum 168 ve 94 kilo ile dogum yaptım dogumda 19 kilo aldım ki zaten hamile kaldıgımdada kilo almıstım 75 kiloydum :( dogum yaptım ve 4 aylık bir emzirme döneminden sonra (sonrasında emziremedim baska nedenlerden dolayı) y, ne kilomla basbasa kaldım ve 17 yasında yaptıgım yöntem geldi aklıma ve basladım yeniden yiyip kusmaya 2 ay oldu baslayalı ve kilomun 17 kg gitti ama birgün birdenbire şiddetli bir mide agrısıyla acile gittim agrı kesicilerle gecirdiler ve artık bu agrılar ve acillik olmalar rutin haftada 2,3 defa oluyor en son gittigimde safra kesesinde tas oldugu ortaya cıktı ama dr sen yinede bir gastroentorolojiye görün dedi görünmeye korkuyorum cünkü kendi elimle sırf kilo verebileyim diye midemi mahvettim !!! yarın gidicem gastroya bakalım ne cıkıcak midemde bakalım nasıl bir zarar vermişim :( kesinlikle denemeyin !!! hala kilom var ama ben artık diyetisyene gitmeye karar verdim birdaha asla yiyip kusmam..

• Kac kilo verdin kusarak?bir de nasil yapiyorsun?Catlayana kadar yiyip sonra parmak atip kusuryor musun?

• 10 kilo verdim ben kalemle kusuyorum

• Kalem mi :S

• evet kalemle benim boyum 1.73 kilolu bir bayan degilim sadece bnede sindirim sorunu var yediklerimi ögütemiyorum yani (yiyip sıcamamak) kendmden nefret eettim hiç bişey Yemiyorum ama yok olmuyor o midemdeki şişlik karnımdaki şişlik inmiyor kendimden tiksiniyordum bacak ypım gögüs yapım kollar iyi yüzüm zaten gzel az bi yemek ye yediğime yiyecegime pişman oluyor.. ayrıca zayıf arkadasların yada sindindirim sistemleri iyi calısan arkadasların beni ve benim gibilerini anlamalarını zaten beklemyr

• kilo vermem gerekirse denerim

• şuan cıdden kusabılırım saglıgınızı bukadar yok etmeyın ya

• tam bir delilik ya yapılır mı hiç

• tanıdığım öyle bir arkadaşım var ama ben anlam veremiyorum açıkcası

• ıyy kusacagıma şişko olayım daha iyi ne ettin kız sen kusmak kadar berbat birşey varmı su hayatta:( Öldürmeye mi calısıyosun kendini bir süre sonra otomatik sürekli kusarsın bak sakın aman yapma öyle :S

• o nasıl oluyo be

• ıyk bılemıyorum bn kusmaktan nefret ederım zaten

• mide kapağını bozarsın, özefagusunu delersin. ölüme bile gider. pinkin stupid girls klibi aklıma geldi...

• Dene gör. En fazla hastanelik olursun.

• peki bunun için bir ilaç kullandın mı

• nasıl oluyor yaa

• henüz o kadar şişman değilim.

Yükleniyor...