Öğretmenim niye böyle davranıyor?

Gizli Üye
Bn liseye gidiyorum.bi hoca var erkek bizim dersimize giriyor.ilk once normal bir ogretmendi ama gun gectikce bana olan ilgisini hi ssetmeye basladim.yanim bos oldugunda yanima oturuyor sorular soruyor.nobetciydim niye nobetcisin? Nerde nobetcisin? Diye sorular

Sordu.hoca ilk once yazalim mi yoksa konuyu mu anlatalim dedi herkez birseyler dedi hocada (benim ismimi soyleyerek) ... soylesin ilk once yazalim mi yoksa konumu anlatalim dedi.hic kimseye boyle seyler demiyor.bi keresinde de arkadasim nobetciydi onun yanina gitmistim arkadasla konusurken hoca geldi konusurken bir seyler dedi.sabah giriste nobetciydi.hocanin orada oldugunu gordum hic bakmadan gidiyordum sanada gunaydin dedi... Arkadasla konusuyoduk ...cı geliyo dedi arkama baktim hoca merdivenleri cikiyor ve bana bakiyor hemen sinifa gittim.sabah turk edebiyati hocasi arbasini park ediyodu ona bakiyordum.onunde bir araba vardi icinde hoca varmis yine bana bakiyor.derstte surekli bana bakiyor hatta hoca bazen arkaya oturuyor konu anlatiyor bnde konu anlattigi icin hocaya bakiyorum hic durmadan bana bakiyor hic gozunu baska yerede cevirmiyor sanki bana odaklanmis bnde hemen onume dondum.en kucuk seyleri bile bana soruyor ya.artik paranoyak oldum hoca nerden cikicakta bana bakicak diye :(( sizce hoca niye boyle davraniyor? Hoca biraz olgi gosterdiginde asik saniyorsunuz diyeceksiniz ama gercekten oyle değil ben hic bir zaman bir hocanin bana asik olacagini dusunmedim.arkadaslarim bile bana olan ilgisini anladi...
Güncellemeler
+1 yıl
Bn yasimi kaydolurken rasgele birini işaretledim
Öğretmenim niye böyle davranıyor?