• Sor
  • Bence

Karnıma neden agrılar giriyor?

Ara sıra karnıma bıçak saplanır gibi ağrılar giriyor . bir kez odamda yerde ders çalşirken karın kaşıma kramp girdi hareket edemedim neden sizce bi fikriniz var mı? bu arada midem değil karın kaslarıma gelio ağrı ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• parmagına işe mi dememi bekliyorsun ?antiseptikle kapat. yakın doktora git.

• yanlıs oldu aksbdaksdbhjkashdjla

• ahaha yanlış soru :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Ağır birey kaldırmış olabilirsin kas ise yada üşütmüşten kasıt üstün açık yada terli yattıysan uyuyanın üstüne kar yağar maksatlı olabilir.

• hamile olabilirsin :D

• oldu daha neler :D

• Bir doktora git görün ne olur ne olmaz.

• aynısı tolgada var bi çözüm buldu ağrı kesici almışsın yoğun bi şekilde yada şeker atmışsın çok ö yüzden senin derhal bir miğde ilacı alman lasım markası gaviscon geçirir tolgadan biliyorum.

• mıdem agrımıo kasım agrıo

• Öncekileri Göster
    • oldu gecenlerde ama karnımdakı kucuk kıllardan dır dedım

• hıımmm temiz değilmi yani o bölge şuan

• ilaç kullanıyorsan o midene zarar veriyor olabilir veya üşütmüş olabilirsin veya burdan link doktor hanım herşeyi açıklıyor...

• Kolit olabilirsin

• Bir osuruk,bin doktora bedeldir.Kesinlikle bu cümleyi düşünmelisin.

• tuttum bu lafı

• Öncekileri Göster
    • bagırsak felcı mı?

• Bak kızım karın ağrılarının %90 nına sebep olan şey gaz sıkışmasıdır.Ve osurmayıncada geçmez.Ve bu sıkışmalar uzun süre devam ederse bağırsak felcine sebep olur ve ameliyat masası gözükür.O yüzden kendini zorla bu konuda.

Kızlar Ne Diyor 6

• üşütmüş olabilirsin

• allah korusun benım bır arkdasımın oyle bır durumu vardı kıst cıktı karın bolgesınde bır ultrasona gorunmen lazım bence bız burda ne desek bos

• üşütmüşsün yada iltihap var belkide kisttir miyomlarda olabilir doktora git :(

• karın kaslarındaki ağrı sürekli kramp şeklinde giriyorsa magnezyum eksikliğiolabilir.dr a başvurmalısın sürekli oluyorsa.

• orta hatta mı? apandisit olabilir.

• olmaz. :D

• Öncekileri Göster
    • karıştırdım tamam pardon :)

• ya gögüs kafesının hemen altında oluyo yanlara gırıo ama gecen sefer kasıgıma yakın yerde gırdı

• ben namaz kılarken oldu bu aksam annem usutmussun dedı ınanmadım:)

Yükleniyor...