Arkadaşlar istanbul/avcılar atakan petshopta hamster satımı varmı?

Gizli Üye
Arkadaşlar Istanbul/Avcılar atakan petshopta internetten araştırdım kemirgenler kısmına girdim hamsteri Seçtim hamster ürünleri çıktı sizce hamster satılırmı orda eğer satılırsa haftaya alıcam lütfen yardım edin.
Güncellemeler
+1 yıl
Düzgün işime yarayacak bir cevap veren 7 puan ve eig'ü kapar. hadi bakalım 😈😈
Arkadaşlar istanbul/avcılar atakan petshopta hamster satımı varmı?