• Sor
  • Bence

Dışkıdan sonra kan gelmesi neden olur?

ben şimdi 1 seneden beri tuvalete gittikten sonra ara sıra kan gelio ama umursamadım hiç ve bu gün yine oldu ve kan baya geldi ve kırmızıydı bu bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• dedikleri gibi basur ya da anüs damarlarında çatlak olabilir. bir gastro uzmanına görünmende fayda var. bazen bağırsakta bulunan bir tümör de olabiliyo klonoskopi yaparak ne olduğu anlaşılabilir . mutlaka görün ben de de vardı benim damarda çatlak varmış kabız olmamaya çalış dedi şimdi iyiyim çok şükür.

• korkutuosun insani ha.

• çok özür dilerim amacım sadece bilgilendirmek. ihmale gelmez demek istedim başıma geldiği için dedim yani kusura bakma

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 11

• doktora git

• Durum vahim ama korkma

• hemoroit olabilir doktora görün hemen.

• eğer bir ilişki yaşamışsan olabilir veya masturbasyon filan yapıyorsan yıpranma olabilir. zorlanmalara karşı kan geliyor olabilir.

• bende de vardı yaklaşık bir 6 ay kadar sürdü testlere falan girdim hiçbişey çıkmadısonra gazlı içecek içmeyi bıraktım 1 hafta sonra kesildi

• çok geldıyse doktora gorun onemlı bir rahatsızlığın olablır.Şimdiden geçmiş olsun

• Muhtemelen basurdur. Doktora görünmelisin.

• hemeroid anal fissür belirtisi, kesinlikle erteleme ilerlemesi durumunda hayatı zindan eder

• hiç ihmal etme doğru doktora canım inş basur dur, kalın bağırsaklarda sorun olabilir,hemen şimdi netten randevunu al doğru doktora

• bi doktora gozuk en kısa zamanda

Kızlar Ne Diyor 5

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...