Lustralı bırakmak istiyorum

3 ay önce içiyodum bir 2 3 ay kullandm sonra bıraktm 2 ay ara verdm şuandada bir haftadır kullanıyom ağır geliyo yan etki yapıyo uykum falan geliyo sersem gibiyim bıraksam daha iyi olur mu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence yavaş yavaş bırk bir anda bırkma. bir anda bırkrsn kötü olrsn

• seçim senn

• direkt yarın bırakayım en iyisi alkol ne uğraşıyosak böle şeylerle

• evet . o şekilde bırktm 6 Aay oldu bırklı

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• kendin başına iş yapma

• doktora danış psikiyatr izin verirse

• kafana göre başlayıp kafana göre bırakamazsın.yan etkiler 15 20 gün sürer.en iyi etkiyi 3 ayda gösterir.3 aydan sonra doktor kontrolünde azaltılarak bırakılır.toplamda en az 6 ay kullanmalısın.

• ilk 15 20 gün normal.kafana göre bırakma,devam et.çok kötüysen dr.'a görünebilirsin..

• sersem gibiyim 1 haftadır bunda kötü olamam heralde önceden yan etki yapmıyodu

• moralini düzelttimi nasıl etkileri oluyo?

• doktora danış devamlı düzenli içersen oluyo

• Kendi kendine bırakıp kendi kendine yine bağlamışsın, metabolizmayı şaşırtmışsın resmen, şu an hormonlarının duygularıyla oynadın. Ya bırak, ya devam et saati saatine. İlerde sıkıntı var.

• bıraktm yine başladm 1 haftadır o yüzden heralde , işe yaramıyo sandım bırakınca depresyone girdim , depresyona katlanırımda kalbe falan bişey yapmaz dmi yarında sonra içmicem bir daha

• Kullanmıştım.

• sen nerden bilysun

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç bir antidepresan birden bire bırakılmamalı en azında 15 gün yarım al diğer 15 gün gün aşırı yarım al ve bırak (ama dr. a gitsen daha iyi olur )

Yükleniyor...