• Sor
  • Bence

Türk kızları güzel değil mi?

Bir araştırmaya göre türk kızları dünyanın en güzel kızları listesinde yok. Hatta erkeklerde yok. Biz neden yokuz biz güzel değilmiyiz. Liste bayanlar için şu: 1- Kiev, Ukrayna2. Stockholm, İsveç3. New York, ABD4. B. Aires, Arjantin5. Varna, Bulgaristan6. Moskova, Rusya7. Tel Aviv, İsrail8. Amsterdam, Hollanda9. Seul, Güney Kore10. Montreal, Kanada Erkeklere göre:1. Stockholm, İsveç2. New York, ABD3. Amsterdam, Hollanda4. Lizbon, Portekiz5. Buenos Aires, Arjantin6. Sydney, Avustralya7. Madrid, İspanya8. Berlin, Almanya9. Milano, İtalya10. Tel Aviv, İsrail

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Çirkin diyemem ama öyle dünya listelerine girebilecek güzelliktelerdir diye kesin bişey de diyemem.objektifim bu arada türk erkekleri de öyle dünya listelerine girecek yakışıklılıkta değil bence genel olarak

• teşekkürler ;)

Erkekler Ne Diyor 29

• Bu sene de listede yokuz beyler ^^ Kızlar siz girin lan bari dsajkdaskl

• Türk kızları kusura bakmasınlar ama pekte güzel değiller. Alman kızları da çok güzel, listede olmalıydı.

• Kusura bakmada siz turk erkekleride listede yoksunuz ona ne diyeceksin?

• almanlar hiçç güzel değil

• Türk Erkeklerinin listede olmadigindan niye bahsetmiyorsunuz? O asagiladiginiz Türk Kizlari sizin tohumunuzdan olusuyor degil mi? Ee Türk Erkegi listede yoksa kizlari da olmamasi gayet normall. :))

• kendiinizi hollanda güney amerika ukrayna kızlarıyla kıyaslayacak kadar aklınızı yitirmişsiniz azerbaycan kızları bile türk kızlarından güzel şahsi fikrim

• Kusura bakmada siz turk erkekleride listede yoksunuz ona ne diyeceksin? Siz cokmu guzelsiniz?

• Öncekileri Göster
    • Degilsiniz

• Türk kizlarina laf atana kadar, Türk erkeklerine bakin, sonucta tohum neyse toprak onu verir...Türk erkegi o kadar yakisikli karizmatik olmadigi icin iste topraga biraktigi tohumdan ortaya o asagiladiniz türk kizlari cikiyor malesefff...Keske sizlerde diger ülkelerin erkekleri gibi yakisikli olsaydiniz da dölünüzden güzel kizlar ciksaydi.. :))

• güzel olmazmı ya cevrede cok kör var a*k

• bence türk kızları o listedekilerden aşağı değil..ama toplumda kendilerini göstermek için yeterli özgürlüğe sahip değiller..mahalle baskısı onların üzerinde gölge gibi duruyor..

• Simdi bunun konuyla ne alakasi var? Guzellik guzelliktir istemesende gorunur.

• Öncekileri Göster
    • ben söylemedim bunu sen çıkardın...benim yazdıklarımın içinde çıplaklıkla alakalı tek harf yok...
      senin aklın çıplaklıkta kalmış bence...

• kendini gostermek ne peki ve bunda cevre baskisi ne gibi bir rol oynayabilir?

• Araştırmayı yapanlar kim? Bıraksınlar bu işleri :)

• bizim durumumuz; keçinin olmadığı yerde koyuna abdurrahman çelebi demektir.

• Beni dahil etmemişler yoksa sıralama değişirdi :)

• Evet mumkun

• Teşekkürler :)

• Eyv

• la en yakışıklımız kıvançsa isveçlilerin hepsi kıvanç nasıl olcak hadi çöz bakalım bu işi

• en guzel kızlar rus kızları kım ne derse desin

• evet senide ancak rus kizi alir asaletli turk kizlarina layik biri olarak goremedim seni resimlerine baktigimda.

• Öncekileri Göster
    • bakalım hangi yaratıgı görcez arkadaslar.d

• ben guzelimdir veya degilmdir en azdindan kimseyi asaglamiyorum ve kendimede guzellik konusunda cok guveniyorum.

• Güzellik dediğin nedir?

• yok anam nerde benim birincim rusya soguk ülkenin iç ısıtan güzelleri

• türk kızı gibisi varmı? Ağzının tadını bilmeyenlerle yapılmış ankettir o. inanma sen

• Türk kızı gibi var mı...Kurban oluyum Türk kızlarına tek tek ...

• kim demiş. hepsi bir pirensestir türk kezb..öhm kızlarının.

• isveç araştırmasıdır kesin.

• Tercihim türk kızları basındada sevgilim, zaten herkeze sevdiği güzeldir

• demekki neymiş ne kızlar italyan erkek hayal edecek ne erkekler slav kadın ;)

• Pek şaşırmadım zaten bu listeye gayette adaletli olmuş :)listeye girme şansımız % 00.01

• Kaldık mı yine biz bize :)

• bence bizim kızlarımız daha güzel

• Biz bize yeteriz

• bazıları güzel

• türk kızını bir şeye değişmem

• yabancı dıl yok dımı dogru sole :D

• yok tabiki türk kzılarından şaşmam

• best model world te hep türkiye birinci oluyor oysa :) bu senede biz almışız link gerçi genelde erkeklerde birinciyiz ama neyse :D

• Ee ne yani yalan mı söyleyelim güzel diye ? Tamam içlerinde elbettte güzeller de var, ama listedeki şehirlerde biraz gezin ondan sonra zaten kendiniz hak vereceksiniz.

• değil tabi, kuzey kızları çok tatlı.

• Bu yüzden yabancılarla evlenelim bari yeni nesiller güzel olsun.

• Üzülerek söylüyorum özentiden ibaretler bu bütün güzelliklerini alıyor

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğru demişler. Genele bakınca haklılar:D

• vala bence körler bu istatikleri yapanlar bizim yüzümüzde nur var nur hııhhhhhhhhhhhhhh

• aynen :)

• listeyi kim takar yinede not alıyım

• geneli slav kökenli doğaldır adamların genlerınde var guzellık gen işi birazda

• Türk erkekleri güzelliği insanın görünüşüyle değil başka şeylerle değerlendiriyorlar o yüzden türk kızlarına çirkin diyorlarO listelere de inanmıyorum pis kokmuş rus karıları mı güzel miş kolay kadın oldukları için güzel geliyolardır Hem tr zaten hiç bir zaman hiç bir şeyle övülmüyor çünki yanancıl tr yi çekemiyolar bizi niye listeye koysunlar Halt etmiş onlar tr de kırmızı saç esmer sarışın herşey var :))

• relaks relaks herşey geçti takılma :D

• ks deki en güzel kız benim herkes te bilir o yüzden çekemiyolar beni

• ben güzelim kurban olsunlar banaheryerde namım var güzelliğimin ama işte kıymet bilmedi biri aldı evlendi

Yükleniyor...