Bikini bölgesine lazer epilasyon yaptıranların yorumları nedir?

Bikini bölgesine lazer epilasyon yaptıracağım bu haftasonu. Bi çok yer araştırdım ve uygun olanını buldum sanırım ama ufak bi ön bilgi, yorum istiyorum. Herhangi bi yan etkisi var mı? Ya da yaptıranlar ne kadarda etkisini gördü?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaptıracağın yer konusunda bilene danışmanı tavsiye ederim.

• Özellile benim gibi sana bilgi verebilecek kişilere danış derim.

• herkes doktora yaptır demişte ben bununla uğraşan doktora denk gelmedim daha. Hatta sağlık bölümlerinden mezun kimseye de denk gelmedim. Umarım uygun olan derken fiyat bakımından değildir, uyguna kaçtıkça eleman ve malzeme kalitesi düşüyor.

• Fiyattan hiç bir kısma yapmam böyle konular için. Uygun olan derken kalitesi iyi bi yeri kastetmiştim :) teşekkürler ayrıca.

• Kalite konusunda da mekanın görümüne kapılma, referans iste. Salonda bekleyenlerin tecrübelerini sorgula, 16 seansta anca sonuç alan bir kız arkadaşım vardı o yüzden kataloglarda yazana pek güvenme :)

• Profesyonel bir yere git fazla para versende buna değer.

• Evet öyle yapacağım zaten bu tip konularda cimriliğe lüzum yok. :)

• Yani sağlık bu ve burası Türkiye :D

• bu iş artık o kadar yaygınlaşti ki...öenmli olan doktoru olan güzellik merkezleri ve iyi makinaların olması...

• bi haber okumuştum kadının biri yaptırırken şeysini yakmışlar yani prof biyere git gidiceksen Allah korusun :)

• Doktora başvurmanda fayda var

Kızlar Ne Diyor 7

• ust bolgelere yaptıranlar memnun zaten cok alta inmiyor bircok yer. lazer epilasyon sonrası hissizlik sikayeti olanlar varmıs cunku

• Çok teşekkürler bu bilgi iyi oldu :)

• Öncekileri Göster
    • bu hissizlik şikayeti kalıcı mı? yani orgazm olmamı uyarılmamı etkiler mi?

• yaptiranlarin bazilari orgazm olamiyorum diye sikayete gitmisler ama gecer mi bi sure sonra emin degilim. sakincali gene de dikkatli olmak lazim

• ben yaptırıyorum şuan bi problem yok

• Evlenene kadar yaptırma yumurtalıkların zarar görebilir.

• Hadi ya :/ Ama o zaman doktor kontrolünde yaptırmalıyım di mi?

• Öncekileri Göster
    • tubimmm ben de lazer epilasyon düşünüyorum ne yapmalıyım

• neden zarar görüyor? bende yaptırmayı düşünüyorum da

• Yaptıracağın yerdeki uzman ile görüşürsen sana gerekli tüm bilgileri vereceğini düşünüyorum :) bu arada ben yaptıranların genelde memnun kaldıklarını biliyorum :)

• Yaptıracağın yerdeki uzman bundan para kazanıyor diye tahmin ediyorum dolayısıyla kapitalis dünyanın birer uşağı olarak malı satıcısından dinlemeyiniz efendim :D

• kapitalist*

• Bir arkadaşım yaptırdı yan etkisi falan yok gayet iyi bir sonuç çıktı ortaya..

• İyiymiş :) olumsuz bi şey duymadım çevremden ama yine de daha geniş bi kitleye sormak istedim.

• sonucu görmüş gibi yazmışsın :)

• Yan etkileri olabiliyor biz 2 arkadas ayni yere gitmemize ragmen onun bazi bolgelerinde leke kaldi gecer mi bi bilgim yok ama ben de olmadi.Cilt farkliligi ile alakali bi durum sanirim.Cogunlukla olumlu sonuc.Etkisi degisiyor kisiye gore Esmer ve cok killi isen daha uzuyor tabi seans.ama en normali 6 seans da bitiyor.

• esmer ve cok kıllı nasıl bir tabir :D:D

• Öncekileri Göster
    • ahahaha :D Gıllarıma dokunanın elini keserim :D

• gilini tutsulesinler emi :D

• hormon dengen bozulur yan etki olarak aşırı kıllanma bile yapabilir yumurtalıkların zarar görebilir. garantiye al kendini ve evlendkten snra yaptr söyleyen: bir hemşire :D :D

• nasıl yani hamile kalmaya engel mi olur?

Yükleniyor...