Piston aşağıya indi demek araba da bomba var mı demek?

Biraz önce haberleri izlerken gördüm sizinle de paylaşmak istedim link Bu video hakkında neler düşünüyorsunuz?Darısı beberuhi'nin başına:D

Güncellemeler:
link Youtube'den izlemek isteyenler için.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :DDDD dün haberlerde seyretmiştim dedim bende neden bizim otobüste böyle olmuyor diye ne gülerim yahu :)))))

• Hacı seni kaçarken görmek istiyoruz:D en önde oturan çocuk var ya onun yerinde sen olacaksın teyzeyi ezip geçti:D

• Öncekileri Göster
    • eyw :)

• Gençlere toplumsal bir mesaj vermeni beklerdim ama mesajı almamışsın;)

Kızlar Ne Diyor 10

• Yurdum insanı <3 -_-

• ahahagaha çok güldüm:D

• sürü psikolojisi :D

• mallık işte başka bişey değil. teyzeyle şöförün bakışması çok iyi

• Orada şoför bana piston aşağıya indi dese; adam kendine piston diyor diye düşünürdüm. Ama madem insanlar indi ben de ineyim derdim :)

• çok iyi yaa :D

• Bence bir tek aşağıya lafını anladılar:)Bi de anlamdığımdan soruyorum.Piston inice noluyo?

• piston ile piston kolu arasında bir pim vardır. zamanla aşınırsa boşluk yapabilir. araç çalışsa dahi motor rahatsız edici ses verir.

• abla çok tatlı olduğunu belirtelim. ben seni trafikte çok merak ediyorum :) görmeyi dilerdim.

• Hahaa : D Güldüm valla.. Ruhi burda olmalıydı... :) :)

• Gelince görür şimdi otobüste ne maceralar yaşıyordur o piston aşağı indi falan:D Bu arada profil resmin hayatın anlamını yansıtıyor çok iyi;) +1

• :) Tşkr ederim..

• Rica ederim.

• ahahaha koptum yaa, iyi geldi :)) yurdum insanııı canını yiyim yaaa..

• ahahahahah :DD anlamamışlar ki tamamen koşmuşlar

Erkekler Ne Diyor 29

• söför neden öyle tribe girdi ulan kamera sakası sandım ilk önce hahahHAAHA

• Bu ne be :D insanlar sanki kaçmaya hazır bekliyorlarmış gibi, indikleri yer gelse o kadar hızlı inmezler, hele o teyze önde oturan, f-16 gibi fırlıyo :D :D djskdjksjd :) :) :) :) uçan adam Sabri eksik bir tek :D

• ee Otobüste Bikaçtane Erkek var çoğu bayan olunca böyle oluyor :)

• Evet bende onu gördüm hayır ya öyle bir şey değil araba pistonu indi yani o çarklar kırıldı gibi.

• Beberuhiyi neden karıştırdın anlamadım, yani piston indi desen o da kaçar mı onu mu demek istiyorsun :)))))

• Onunda hep otobüs anıları var ya aklıma o geldi birden:D

• yok hoşuma gitti yarın öbür gün denerim bunu otobüsten koşarak inerim piston indi diyee bakalım kaç kişi peşimden gelecek.DD

• hahahaha :)))) sonucu buradan açıkla ama lütfen, uygun olursan görüntü de isteriz. Ben bu pistona bayıldım gerçekten.

• Ama adam da öyle bir demiş ki piston aşağı indi diye, bomba var dese daha iyi. :))))

• milletimizde aşırı panik var :D noldunuz yaaa piston aşagıysa boşalttınız otobası :D:D

• sürü psikolojisi olamaz çünkü sürü psikolojisi domino taşı gibi ardarda olur .videoya dikkat edin kimse kimse bakmıo bi anda herkes hareketlenio.komik ama bi o kadarda garip bi olay.izlerken gözler açık kaldım öyle :))

• Sürü pskolojisine cok güzel bir örnek :D

• hepside anlaşmış gibi kaçıveriyolarbirden

• çok güldürdü bu beni ahhahahha .D

• '' arızayı yanlış anlayan yolcuların panik halinde otobüsü terk etmesi otobüs içerisinde bulunan kameralara yansıdı. ''

• Piston Taşıtlardaki Silindir İtici Sistemdir . Asıl Anlamı Budur . Adam Neden Orda Panik Oluyor Anlamış Değilim

• öndeki hayvan teyzeyi ezip kaçıyor la :)

• Haha çok komik ya topraam benim

• o manaya gelip gelmediğni bilmiyorum ama bomba etkisi yapıyor onu gördüm akşam haberlerinde :)))

• en öndeki gözlüklü teyzemi sıkıştırmışlar :(

• sağol kardeşim:)

• ahaha herkes çok tatlı olduğumu düşünüp saydırıyo:)

• Adam Motor Bozuldu Dedi Ama Bağararak Söylemesi ve Sanki Bomba Varmışcasına İnmesi Panik Yaptırdı Aslında Yavaş Yavaş İnse Böyle Olmazdı.

• Bence psikolojik olarak masrafı düşündü o anda ondan öyle dedi millette hemen panik durumuna geçti:)

• Aramızda kotası az olanlar var belki nedne hiç düşünmüyorsun :(

• Çok fena ne yap ne et izle

• Sürü psikoloji :)) kapıyı kapatsan, neden aşşagı ınmeye calısıyorsunuz diye sorsan. Kimse bir cevap veremez :D:D

• Milleti galyana getiren şoför oldu. O nasıl bir süratle kapı açıştır öyle :D

• Adamda i*neliğine yapar gibi :D

• ne güldüm ona arkadaş yaaaaaaaa:)))))

• Sakarya ve sürü psikolojisi... ne demek istediğimi anlamışsınızdır :D

• ahahahaaa :D

• izlemiştim daha önce. ilginç ve komik..

• Bende o haberi atv de izledim az önce. Piston dediği otobüslerde motorun bir parçası ama öyle bomba niteliğinde olan birşey değildir.

• O işin esprisiydi tabi ki ama yinede sağ ol:)

• link youtube da daha hızlı. ölüyordum gülmekten

• Eyvallah gizli kullanıcı.

• En arkadakilerin hiçbirşeyden haberi yok millet kaçıyor diye onlar da kaçtı la sürü psikolojisi :)

Yükleniyor...