Merhaba Ben Gaye Turgut, sorularınızı yanıtlamak üzere saat 15:00'ten itibaren buradayım, hazır mısınız? Kapat

Piston aşağıya indi demek araba da bomba var mı demek?

Biraz önce haberleri izlerken gördüm sizinle de paylaşmak istedim

link

Bu video hakkında neler düşünüyorsunuz?

Darısı beberuhi'nin başına:D

Güncellemeler:
link Youtube'den izlemek isteyenler için.

En İyi Görüş

• :DDDD dün haberlerde seyretmiştim dedim bende neden bizim otobüste böyle olmuyor diye ne gülerim yahu :)))))

• Hacı seni kaçarken görmek istiyoruz:D en önde oturan çocuk var ya onun yerinde sen olacaksın teyzeyi ezip geçti:D

• Öncekileri Göster
    • eyw :)

• Gençlere toplumsal bir mesaj vermeni beklerdim ama mesajı almamışsın;)

Kızlar Ne Diyor 10

• ahahagaha çok güldüm:D

• mallık işte başka bişey değil. teyzeyle şöförün bakışması çok iyi

• sürü psikolojisi :D

• Orada şoför bana piston aşağıya indi dese; adam kendine piston diyor diye düşünürdüm. Ama madem insanlar indi ben de ineyim derdim :)

• çok iyi yaa :D

• Hahaa : D Güldüm valla.. Ruhi burda olmalıydı... :) :)

• Gelince görür şimdi otobüste ne maceralar yaşıyordur o piston aşağı indi falan:D Bu arada profil resmin hayatın anlamını yansıtıyor çok iyi;) +1

• :) Tşkr ederim..

• Rica ederim.

• Yurdum insanı <3 -_-

• Bence bir tek aşağıya lafını anladılar:)Bi de anlamdığımdan soruyorum.Piston inice noluyo?

• piston ile piston kolu arasında bir pim vardır. zamanla aşınırsa boşluk yapabilir. araç çalışsa dahi motor rahatsız edici ses verir.

• abla çok tatlı olduğunu belirtelim. ben seni trafikte çok merak ediyorum :) görmeyi dilerdim.

• ahahaha koptum yaa, iyi geldi :)) yurdum insanııı canını yiyim yaaa..

• ahahahahah :DD anlamamışlar ki tamamen koşmuşlar

Erkekler Ne Diyor 30

• söför neden öyle tribe girdi ulan kamera sakası sandım ilk önce hahahHAAHA

• Bu ne be :D insanlar sanki kaçmaya hazır bekliyorlarmış gibi, indikleri yer gelse o kadar hızlı inmezler, hele o teyze önde oturan, f-16 gibi fırlıyo :D :D djskdjksjd :) :) :) :) uçan adam Sabri eksik bir tek :D

• ee Otobüste Bikaçtane Erkek var çoğu bayan olunca böyle oluyor :)

• sürü psikolojisi olamaz çünkü sürü psikolojisi domino taşı gibi ardarda olur .videoya dikkat edin kimse kimse bakmıo bi anda herkes hareketlenio.komik ama bi o kadarda garip bi olay.izlerken gözler açık kaldım öyle :))

• hepside anlaşmış gibi kaçıveriyolarbirden

• milletimizde aşırı panik var :D noldunuz yaaa piston aşagıysa boşalttınız otobası :D:D

• Evet bende onu gördüm hayır ya öyle bir şey değil araba pistonu indi yani o çarklar kırıldı gibi.

• Sürü pskolojisine cok güzel bir örnek :D

• Beberuhiyi neden karıştırdın anlamadım, yani piston indi desen o da kaçar mı onu mu demek istiyorsun :)))))

• Onunda hep otobüs anıları var ya aklıma o geldi birden:D

• yok hoşuma gitti yarın öbür gün denerim bunu otobüsten koşarak inerim piston indi diyee bakalım kaç kişi peşimden gelecek.DD

• hahahaha :)))) sonucu buradan açıkla ama lütfen, uygun olursan görüntü de isteriz. Ben bu pistona bayıldım gerçekten.

• Ama adam da öyle bir demiş ki piston aşağı indi diye, bomba var dese daha iyi. :))))

• '' arızayı yanlış anlayan yolcuların panik halinde otobüsü terk etmesi otobüs içerisinde bulunan kameralara yansıdı. ''

• çok güldürdü bu beni ahhahahha .D

• Piston Taşıtlardaki Silindir İtici Sistemdir . Asıl Anlamı Budur . Adam Neden Orda Panik Oluyor Anlamış Değilim

• öndeki hayvan teyzeyi ezip kaçıyor la :)

• Haha çok komik ya topraam benim

• o manaya gelip gelmediğni bilmiyorum ama bomba etkisi yapıyor onu gördüm akşam haberlerinde :)))

• ne güldüm ona arkadaş yaaaaaaaa:)))))

• Sakarya ve sürü psikolojisi... ne demek istediğimi anlamışsınızdır :D

• ahahahaaa :D

• Adam Motor Bozuldu Dedi Ama Bağararak Söylemesi ve Sanki Bomba Varmışcasına İnmesi Panik Yaptırdı Aslında Yavaş Yavaş İnse Böyle Olmazdı.

• Bence psikolojik olarak masrafı düşündü o anda ondan öyle dedi millette hemen panik durumuna geçti:)

• izlemiştim daha önce. ilginç ve komik..

• Bende o haberi atv de izledim az önce. Piston dediği otobüslerde motorun bir parçası ama öyle bomba niteliğinde olan birşey değildir.

• O işin esprisiydi tabi ki ama yinede sağ ol:)

• Adamda i*neliğine yapar gibi :D

• en öndeki gözlüklü teyzemi sıkıştırmışlar :(

• sağol kardeşim:)

• ahaha herkes çok tatlı olduğumu düşünüp saydırıyo:)

• Milleti galyana getiren şoför oldu. O nasıl bir süratle kapı açıştır öyle :D

• Aramızda kotası az olanlar var belki nedne hiç düşünmüyorsun :(

• Çok fena ne yap ne et izle

• Sürü psikoloji :)) kapıyı kapatsan, neden aşşagı ınmeye calısıyorsunuz diye sorsan. Kimse bir cevap veremez :D:D

• link youtube da daha hızlı. ölüyordum gülmekten

• Eyvallah gizli kullanıcı.

• En arkadakilerin hiçbirşeyden haberi yok millet kaçıyor diye onlar da kaçtı la sürü psikolojisi :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...