Kremle pomad arasındaki fark nedir?

lazer epilasyona giriyorum ilk seansımda bazı bögelerimde 4-5 cm boyunda 1 cm eninde küçük küçük lekecikler şeklinde yanıklar olmuştu...özellikle popo kısmımda telaş yapıp araştırdım falan filan soğuş kremler merhamler vs vs vs uğraştım 2 gün madecassol sonrasında beklazon fucidin ve bepanthen i birliikte kullandım günde 3-4 kere sürüodum 1-2 haftaya geçti iz falan filanda kalmadı ...

herneyse geçen hafta son seansa girdim ve aynı yanıklar tekrar oluştu bende yine aynı merhemleri aldım ama bugün farkettimki geçen sefer kullandıklarım pomad bu sefer kullandıklarım krem versiyonuymuş ve tedaviye başlayalı bi hafta oluyor ...biliyorsunuz yanıklarda tedavi süreci çok önemli bende bu yüzden kremle pomad arasında etki bakımından fark varmı diye sormak istedim ...iz kalırsa intihar kesin ! lütfn ciddye alın

(yani geçen sefer fucidin pomat beklazon pomad bepanthen pomad kullanmışım bu seferde fucidin krem beklazon krem ve bepanthen krem )

Güncellemeler:
bugün merhemlerimi sürerken elime küçük küçük bişeyler geldi bende baktım yaralarımın kabukları soyulmaya başlamış ...soymadım tabiki kremlemeye devam ettim sonrada kalkıp aynaya baktım soyulan yerlerin altında hiçbi leke yok tertemiz ::):) ay çok sevinçliyim iz kalıcak diye gerçekten çok korkuordum herkese teşekkürler bu arada :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence kafana göre denemeler yapma...bahsettiğin kremler güzel ve yara izi bırakmıyor

ama sean gördüğün yerdeki uzmanlara danışırsan daha mantıklı olur

hatta bi cilt dr na görünün daha isabetlisi o olur

geçmiş olsun

• hiç sorun yok içiniz rahat olsun:))

sizden önce bedeninizde tamir aşamasında emin olur

kendisini DNA nızdaki örneğe göre yeniden düzenleyecektir

saygılar

• bende bi hafta sonra bugün pomada geçtim zaten ...offf umarım geç olmamıştır :(

• pomad her zamnn daha etkilidir :))

geçmiş olsun

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• pomad daha etkilidir

• leke yada iz kalmayacağını söylemiştim :) ve bu tür durumların siz hanımlar için çok önemli olduğunu biliyorum sevinciniz sevincimizdir geçmiş olsun :)

• sizde saolun iyi bayramlar

• saolun :)

• Pomat yağlıdır. Daha yoğundur ama. Bu yüzden daha zor ve yavaş emilir.

Krem yağsızdır hemen emilir. Ama pomat gibi yoğun değildir. Su bazlıdır.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...