Erkeğe ne hediye alınır? Erkeklere alınabilecek hediyeler neler? Ne alırsak beğenirler?

Erkeklere alınabilecek hediyeler ? Ne hediye alırsak erkekler çok beğenirler ? Erkeğe ne hediye alınır?
Farklı bişey olsun istiyorum ben böyle bişey düşünüyorum, nasıl?

0|0
83|183

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklere alınabilecek hediye yaptığı hobi spor benzeri ilgi alanlarından birinden hediye alabiirsin.

Benim tercihim kolleksiyon için mug bardak ve bisiklet ile ilgili ekipman çok hoşuma giderdi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 182

• bu konuda bır cok arkasımıza su fıkrı vermıstım ve cok begenılen bır onerı olmustu cunku ben yasadım ve gercekten bu duygu bambaska
    dogumgunu ozel gun tanısma evlılık falan bunların hepsıne kapsamlı en guzel cevap
    benım dogum gunumde herkeslerın oldugu guzel bır partıde ıdık herkes hedıyelerını verdıkten sonra sıra kız arkdasıma gelmıstı ve elınde yanlızca bır zarf yanıma yaklastı ve bana gozlertımın ıcıne bkarak herkesın ıcınde dedıkı
    ben sana hedıye almak ıstemedım cunku cok kez dusundum bugune kadar hedıyelerı sana verdım ama bunlar hepsı gelıp gecıcı ıdı ama ben kalıcı olanını bu sefer sana vermek ıstedım her defasında bana sen esı benzerı olmayan bır mutluluksun derdın ya hanı bana o zaman benım esımde sen olurmusun bır omur senın en guzel hedıyen ALLAH tarafından gonderılen benı hayatında bır omur kabul edermısın en guzel hedıyen ve en buyuk degerın ben olmak ısterım dedı ve yanagımdan opmustu
    aslında haklıydı sevdıgım ınsan benımle olduktan sonra en guzel hedıye aslında sevdıklerımızın yanımızda hayatımızda olması degılmıydı bence sende romantık bır konusma ıle en guzel hedıyenın sen oldugunu bellı et zaten anlayıslı senı seven bırı ıse manasını anlamını bılır cokta mutlu olur

2|0
    0|0
    • Vooovvv bir insana verilebilecek en güzel hediyeyi vermiş bence sana. Cok şanslısınnn

• Tesekkur ederım ama bu cok sene once olan bır olay su an benım en buyuk sansım degerım ozelım bır baskası sıra onda sımdı ben ona surprızımı yapacagım ınsallah kısmetse zamanı geldıgınde ;)

• Her hediye olabilir sonuçta önemli olan onu düşünmen. Ama benim fikrimi sorucak olursan, bu bir parfüm bir ev süsü vs olmasın. onun sürekli yanında taşıyabileceği ona her baktığında seni hatırlatan bir hediye olmalı derim. Her sinirlendiğinde her üzgün olduğunda ona verdiğin hediyeye bakıp yüzünde birazda olsa gülücükler açması gerekir diye düşünüyorum. yani erkeğe bu şekilde alınabilecek en güzel hediye saattir. Onun önceden kendine aldığı saatlerden farklı kılmak istersende saatin içine 2 nizin ismini yazdırabilirsin ve son olarak arkasınada sonsuza dek seni sevicem yazdırabilirsin. bence çok hoş olur bu

2|0
    0|0
  • Size ne almasını isterdiniz sorusuna cevap belki yardımcı olur. (Kadınsal şeyler dışında) O'nun gözlerini ışıl ışıl yapacak bir şey mesela. O sizin. O'nu en iyi siz tanıyorsunuz. Yoksa öyle değil mi?

0|0
    0|0
  • Az çok hoşuna giden şeyleri biliyorsundur. herhangi bir eşya alacağına unutulmaz anlar yaşat ona :)))

0|0
    0|0
  • tiyatro bileti?

1|0
    0|0
  • Bana hediyeden ziyade benim görüşüm içten bakıp sıkıca sarılması en güzel ve hiç birseye degismeycegim tek hediye olurdu

0|0
    0|0
  • Günümüzde; bir erkeğin kalbinden geçen yol parmakların ucundaki bir joystickte gizli. yani playstation :)

2|0
    0|0
  • Elektronik. Ses sistemi, oyun oynuyorsa gaming aksesuarları, overclock ürünleri vs. Bayılırdım :P

2|0
    0|0
  • Ben olsam bana alınacaklar www.ulysse-nardin.com/.../1186-126-3_63.html

0|0
    0|0
  • Bence anlamlı birsey olsun. Güzel bir kitap alabilirsin ya da bir bileklik. Ben olsam bir kavonoza onla beraber geçirdiğim güzel anıları yazardım böyle renkli kâğıtlara kurdeleyle bağlardim bence en anlamlı bu hediye olurdu yanına küçük küçük seni seviyorum filN yazardım

0|0
    0|0
  • saat,ceket.

0|0
    0|0
  • aklıma geldi belki kulanıyorsa olabilir :)

link

0|0
    0|0
  • saat al..bu cevap kısaymış bide..

0|0
    0|0
  • Saat olabilir.

0|0
    0|0
  • Değişik ilginç hediyelik eşyalar alırken arasıra kullandığım bir site var hediye alınan kişilere göre farklı kategoriler de var. Fikir edinmek için de işine yarayabilir belki

0|0
    0|0
  • Özel bir ihtiyacı yoksa ilginç hediyelik eşyalar satan sitelere bakıp fikir edinebilirsin. www.1dahasoyle.com da hediyeler için birkaç kategori var mesela. Kapıda ödemeyle de alabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Saat kordonu..

1|0
    0|0
  • Ne istersen almalısın

0|0
    0|0
  • saat alınabilir.

0|0
    0|0
  • Tuttuğu takim la alakali bileklik, kolye, atki, bere, eldiven vs. kış ayindayiz iyi gelir bunlar..

1|0
    0|0
  • şu soğuk kış günlerinde bir kazak al güzel birşey bence hoş olur.bence hediye güzel olduğu kadar kullanışlı da olmalı

0|0
    0|0
  • klasik hediyelerden almayın artık.. saaat, cüzdan, gömlek, parfüm ... azcık yaratıcı olun, değişik birşey bulun ...

0|0
    0|0
  • bak hatun araba alıyo :p :D

link

0|0
    0|0
  • bize hic bir kız boıyle hedıye dusunupte almaadı ya

0|0
    1|0
  • Ciplak foto albumu ;)

0|0
    0|0
  • hatırlanmak bile güzel geliyor bana ama asosyal oluşumdan bu. ben sayılmam

0|0
    0|0
  • www​. surprizim. net/Benzer/ suprizim-net/

Burada bulursun inşallah bn hep burdan bakardım hem ucuz hem iyi ama Zahmetli iste :-)

0|0
    0|0
  • cinsellik bölümünde sorduğuna göre kelepçe diyorum. hıhım güzel bir hediye.

0|0
    0|0
  • Orjinal analoglu pes kolu.

0|0
    0|0
  • 100 lük rakı alan herkes mutlu eder beni pahalıda değil korkmayın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    152

Kızlar Ne Diyor 82

• Çok seçenek var da ne kadar para harcamak istediğine göre bir şeyler önermek lazım.. Arkadaş statüsünde olduğu için 100 TL yi geçmeyeceğini farzediyorum ve kişiye özel hediyelerin çok revaçta olduğunu hatırlatmak istiyorum :)

Mesela tavla oynamayı seviyorsa onun isminin yazılı olduğu bir Ceviz Kaplama tavla olabilir :
    www.niceyaslara.com/.../

Hem orijinal olsun hem teknoloji de olsun işin içinde dersen isme özel usb bellekli kalem alabilirsin:
    www.niceyaslara.com/.../

Ya da şöyle tebeşirli bir kupa bardak alıp üstüne ona özel bir şeyler yazarak kendin kişiselleştirdiğin ekonomik ama hoş bir hediye de olabilir:
    www.niceyaslara.net/.../

Şimcilik bu kadar :)

1|0
    0|0
  • saat

yüzük

tespih

atkı-bere takımı

takımının forması yada tshirtü yada takımla ilgili herhangibişeyi

parfüm ( çok klasik)

markalı kazak hırka vs

eğer playstationı varsa en sevdiği oyunu

şık bir spor ayakkabı

cüzdan

okula gidiyorsa çanta (adidas veya converseten)

güzel bir kalem

cebine adı soyadı başharfi yazan gömlek

kol düğmesi

... uzayıp gider. kişiliğine yaşına ve işine göre değişir

0|0
    0|0
  • Vay , ben çok beğendim.

1|1
    0|0
  • Farklı Bişi olmasını istiyorsan ona kolye ya da bileklik yapabilirsin :) hazır almak yerine hani şu kalpli kutular falan olur ya minik minik kağıtlara söz yazıp koyanlar ya da kutuya çikolata dolduran kızlarımız var yapmayın bence öyle şeyler her şey ayarında olsun aşırı olmasın küçük ama büyük anlam ifade etsin 😊 İçten sarılmanız bile yetecektir sizi gerçekten seviyorsa

0|0
    0|0
  • Ben olsam tuttugu takımın formasını alırım 😊

0|0
    0|0
  • Tesbihi cikar keko degilse
    Bence sadece orjinal zippo alabilirsin

0|0
    0|0
  • Bence bu şiir , mektup yaz ya da karakalem yap.
    Hem ne demiş büyüklerimiz " Dünya malı Dünya da kalır".
    Çok anlamlı bir hediye olsun mesela bir günlük hediye et ve üzerine " içinde hiç birşey tutma ilk önce bana anlatabilirsin anlatamazsan da her sayfayı yazarken beni hatırla" yaz ya da fotoğraf albümü yapıp ver.
    ☺☺☺

0|0
    0|0
  • Alma bi şey.Kendi ellerinle yap,ne bileyim bi atkı ör mesela,veya onun beğeneceği herhangi bi şeyi yap. Onu o kadar mutlu eder ki,onu düşünüp çabalaman,kendi ellerinle ona sunman.Alma bence.

0|1
    0|0
  • Ben kulüpteki dostuma tanıdığımdan beri doğum günü hediyesi olarak kupa, saat, hırka gibi şeyler aldım.. tercih edebilirsin.

1|0
    0|0
    • olabilir fakat basit kaçar bence

• büyük avm lerin mağazaları çok uygun.

• teşekkür ederim

• Bence hictr degisik birsey degil. Kendi elinle bisey hazirla pahali hediyeyi herkes begenirde siradan

0|0
    0|0
  • parfüm bence gayet uygun olur

0|0
    0|0
  • Parfum taraftar formasi gomlek gumus yuzuk kolye vs tesbih mp3 calar poverbank

1|0
    0|0
  • @burhank19 ne alinir

0|1
    0|0
  • Erkeğe hediye almak çok çok zor. Saat cüzdan forma vs çok klasikleşti. O yüzden ne desem bilemedim 😕

0|0
    0|0
  • saat .

1|0
    0|0
  • Kravat-dolma kalem-üzerinde döviz resmi buluna kalem+eğer pahalı birşey arıyorsan 150 liralık bir yazıcı alabilirsin. Yada fax makinası :-) yada 250 kontör bedeli konuşma hediye edebilirsin.

1|0
    0|0
  • evet güzelmiş

0|0
    0|0
  • Tespih olmasa fena sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Araba :D

0|0
    0|0
  • Mektup yaz en anlamlı hediye. Anahtarlık yaptır adlarınız yazsın üstünde

0|0
    0|0
  • link kime hediye edersen et en iyi hediye bence

1|1
    0|0
  • Bunlar eskidi artık ya herkesin bileğinde bunlardan var bide tesbih bilemiyorum 🙄
    İyi bir markadan kemer, cüzdan ve saat gibi daha kaliteli kombin yapabilirsin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bir erkege alabilecegin en guzel hediye saat, tespih ve çakmaktır. Hattat hüseyin sayfasi var facede instagram da oraya bak istersen siyasi gorusu mesela mhp ise armasini tespihin ucuna falan koyuyorlar ccc işaretini mesela guzel fikir olur hem

0|0
    0|0
  • Bu mu degisik bişe

0|0
    0|0
  • hazır bişey almaktansa kendi elinle yaptığın bişey olabilir el emeğini görünce daha çok hoşuna gidecektir

0|0
    0|0
  • Hayır ya. Ben beğenmedim, herkes saat alıyor zaten. Boşver daha başka bir şey bul. Manevi değeri daha yüksek olsun canım

0|0
    0|0
  • Parfüm al

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya o da pis kokuyorsun al bunu sık demek gibi olmaz mı? 😀

• 3ay

Ne alaka 😀 Hiç öyle düşünmemiştim bende sevgilime aldım bence öyle değil

• 3ay

Ama böyle kalıcı bir şey olsun

• Atkı, bere, kitap vb. olabilir.

0|0
    0|0
  • şimdi yeni çıkan oscar tarzında yılın en iyi sevgilisi falan öyle hediyelik eşyalar var bencce çok güzel bi hediye olur

0|0
    0|0
  • klasik şeyler aslında saat,gömlek, vs yani

0|0
    0|0
    • farklı bşy istiyorum özel olsun ama erek olunca çok zor oluyo .s

• Kızlar Devam
    52
Yükleniyor...