En iyi çamaşır makinesi markası hangisidir?

Elektrolüx, Bosch, ya da AEG lavamat kullanan var mı? Ya da özellikle merak ettiğim Samsung ve LG tecrübesi olan var mı? Arçelik marçelik yazmayın...

0|0
3756

En İyi Kız Görüşü

• şimdiki makineler saatlerce yıkıyor 15 dakikalık falan programları oluyor ama oda temizlemiyor bence tam programda yarım saat yıkasın yarım sattede çalkalasın bitirsin markası önemli değil alacağın makinenin yıkama süresini satıcıya danışırsan iyi olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• benden sana tuketıcı tavsıyesı : ))

camasır makınası alırken ;

7-8 kg camasır kazanı olan,
    kısa programda onyıkama yapabılecegın
    fonksıyonel programıda olan
    zamanlaması olan,( mesela dısarı cıkacaksın ama calısmasıda lazım, kuruyorsun saatını o,4-5 saat sonra senın eve gelmene yakın makınayı baslatıyor )
    cocuk kılıdı mutlaka olan, cunku dokunmatıklerde eve coluk cocuk gelınce kurulu programı mahfedıyor
    A++++ olanların +sı cogaldıkca su ve elektrıkten tasarrufu olan demek yanı fıyatıda artıyor, alıerken kendı butcenı dusunecegın bır makına onerırım : )))

0|0
    0|0
  • Bu sayfada En iyi çamaşır makinesi listesi var. Okumanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • Bosh bence

0|0
    0|0
  • Henüz anlamıyorum o kadarından :D hepsini tek tek denemedim

0|0
    0|0
  • Samsung alabilirin ama ne alırsan al dikkat et dijital olmasın pek sensörlü yanar dönerli olmasın ...

0|0
    0|0
  • ben LG öneriyorum LG nin esyalari iyi degil ama camasir makineleri avrupada en cok satilanlarda bizde kullaniyoruz bebek uyutsak banyoda uyanmiycak kadar sessiz 3 yildir kullaniyoruz tek sorun sikayet olmadi tabi biraz pahalilar son cikanlar ama o fiyata deger emin ol

0|0
    0|0
    • 7 kg 1200 devir düşünüyorum. fiyatta 800 tl. sizinki nasıl bişey ?

• bizimkide 7 kilo aliyor devire gelince onu nasil anliycam ne oluyor :) yari fiyatina kampanya cikmisti 3 sene evvel 600 liraya almistik birde kurutma makinasi LG almistik ikiside 1200 gelmisti bu arada Turkiyede herkes boch arcelik kullaniyor burda o markalar bile yok isvecteyim ben ve burda en cok giden LG en pahalilarida onlar ama samsunguda bosvermemek laizm en son cikanlarini cok övuyorlar LG kadar olmasada

• Benim ki Bosch yalnız çamaşır ve kurutma aynı makinada memnunum..

0|0
    0|0
    • bir kaç ay önce çamaşır makinası ariston aldm memnunum ama işte o an ikisi bir arada almadm düşünemedik

• Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • arçelik al

0|0
    0|0
  • Siemens...

0|0
    0|0
  • siemens, bosh

0|0
    0|0
  • Miele

0|0
    0|0
  • Yok tavsiye etmiorum utu zamani hemen gelio:)

0|0
    0|0
    • Evde yer yok hava soğuk çamaşır kurumuyor kuruyana kadar çamaşır kokmaya başlıyor yazın farketmiyorduk da

• Arçelik Bosh

0|0
    0|0
  • Hiçbirinden anlamıyorum, kullanımı kolay, az elektrik harcayan bir marka alın.

0|0
    0|0
  • samsung

0|0
    0|0
  • bosch cok iyi bence

0|0
    0|0
  • bosch iyi ya

0|0
    0|0
  • kesinlikle arçelik ama ekranlı olanlar varya onlardan özenipte alma sakın pişman olursun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 56

• bu B sınıfı, fiyat olarak da düşük, bitince sesli uyarısı var.
    www.arcelik.com.tr/...ali-2772-KT-Kurutucular.html
    bunun enerji sınıfı A. az enerji harcasın diyorsan bunu tercih edebilirsin. kurutma işlemini ısıtıcı olmadan yapıyor. fiyatı tabii ki biraz yüksek
    www.arcelik.com.tr/...urmali-3880-kt-kurutucu.html

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim üstteki fiyat uygun bnde beko kts 71 gördüm mağazada oda uygun kafama takılan yorumlarda bazıları koku yapıyor yazmış şimdi ona takıldm alttaki link te güzelmiş aslında

• Bosch ve beko

0|0
    0|0
  • A derim

0|0
    0|0
  • Bosh.

0|0
    0|0
  • Hotpoint bütün beyaz eşyalarım bu marka sağlamdır...

0|0
    0|0
  • Miele ya da siemens

0|0
    0|0
    • Miele pek iyi degil galiba

• Rica ederim electrolux alma o da farklı bilgi olsun bazi serileri cok sıkıntı

• Tamam dikkat ederim

• Yerinde görmeniz daha mantıklı olmaz mı?

0|0
    0|0
  • benim çamaşır makinesi alacğım günler gelecek mi acaba

0|0
    0|0
  • www.bosch-home.com/.../...F%C4%B1r-makineleri.html bu linkten istediğini beğen. Hem özellik hem de fiyat açısından bakabilirsin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • vestel

0|0
    0|0
  • yürümeyen olsun

0|0
    0|0
  • Kaldığım pansiyonda üç tane arçelik var hayvan gibi kullanıyorlar ama kapağını kırabildiler sadece. Teknik anlamda sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Bosh, siemens, elektrolux, aeg...

0|0
    0|0
  • Arçelik yer bu markaları.

0|0
    0|0
  • siemens ve bosch sağlamdır ama Türk malı alcam diyosan vestel iyidir heralde.

0|0
    0|0
  • arçelik iyidir

0|0
    0|0
  • LG marka almanı tavisye ederim10 yıl motor garantisi ve %25 kendi elektiriğini üretme mekanizması var

0|0
    0|0
  • Samsung önermem. LG fiyat/performans ve teknoloji açısından iyidir. Bosch zaten genel olarak iyi.

0|0
    0|0
  • Samsung

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36
Yükleniyor...