• Sor
  • Bence

1989 Model Doğan vites kolu

Selam Arkadaslar ben 1989 model dogan alacagım Arabayı Henuz Gormedım ama tavsıye saglam yerden ve araba cok temızmıs.. Elbette gormeden almayacagım.. Ama Bugun Bırısı ıle Konusurken bana ''1989 yılında uretılen Dogan ve sahınlerın göğüsten vitesli'' oldugunu Soyledı.. 1989 Model Doganların hepsımı Gogusten Vitesli Yoksa Normal Olanlarıda varmı? bılgısı Olan Arkadas Varsa paylasırsa Sevınırım.. Tesekkurler..

Güncellemeler:
Bilgisi Olan Arkadaslarımın Cevap Vermesını Beklıyorum.. 1989 model doganların Hepsımı koldan Vıteslı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Napacan hacı yahu? Olabilir.

• en kar amaclı Alıyorum En Fazla 1 ay bınecegım Sercem vardı sattım Ve sımdı Dogan Alıyorum cok avantajlı Bır fıyata Alacagım Ve vade ıle alacagım.. Iste gogusten vıteslı Ise tutulmuyor.. Alırım elımde kalırsa Dıye sordum

• Öncekileri Göster
    • Cumlmızın ınsallah sagolasın

• Sen de sağolasın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 3

• Gögüsten vitesli bir şahinle ankaradan niğdeye gittimkafayı yiyecektim arkadaşımın ehliyeti yok ama arabası var :)geri vites geçmez 4 vites 5 arıyorsun daha neler

• sabri kardes bırak nancan doğanı ucan tabut*onlar

• Ben kar amaclı Alıyorum En Fazla 1 ay bınecegım Sercem vardı sattım Ve sımdı Dogan Alıyorum cok avantajlı Bır fıyata Alacagım Ve vade ıle alacagım.. Iste gogusten vıteslı Ise tutulmuyor.. Alırım elımde kalırsa Dıye sordum

Yükleniyor...