Erkek arkadaş doğum günü sürprizi, organizasyonu önerileri neler?

Gizli Üye
7 aydır birlikteyiz doğum gününe az kaldı güzel ve çok etkileneceği bişey yapmak istiyorum. 21 yaşına girecek ve daha önce kimse doğum gününü kutlamamış. Yazık. İlk ben kutlamak istiyorum ve çok etkilensin hatta o benim doğum günümü sade bir şekilde kutladığı için mahcup olsun 😈☺️ Bu arada şu an aynı şehirde değiliz kargoyla bişeyler yollayabilirim sadece. Erkek arkadaşıma nasıl doğum günü sürprizi yapabilirim? Erkek sevgiliye doğum günü organizasyonu ne yapabilirim? Erkek arkadaşa doğum günü sürprizi ne yapılabilir?
Erkek arkadaş doğum günü sürprizi, organizasyonu önerileri neler?