Chevrolet Aveo nasıl bir araba sizce?

Arbadan anlayanlar yardım edebilir mi?

daşlar chevrolet aveo almayı düşünüyorum sedan kasa sizce bu arabalar nasıldır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hocam bazı ön yargıları yıkın bence.örnek olarak adam çıkıyo 2004 model honda civic alıcağına 2009 model chavrolet aveo alırım diyor neden diye sorunca 5 yaş genç arabaya binerim diyor.bu tamamen yanlış bir düşüncedir.ben arabayla gayet haşır neşir olduğum ve aveo'yu kullandığım için kesinlikle alma diyorum.o paralara honda toyota tarzı araçlara yönel..

Kızlar Ne Diyor 1

• Chevrolet dediğin teneke parçası o kadar söyleyeyim..Ona para verme zaten ileri de satarken de zorlanırsın, elinde patlar.

• mesela ne tavsiye edersin mathesis?

• :) peki sağol.

• Önemli değil..Bana sorarsan düşük model bir Alman veya Japon arabası almanı tavsiye ederim.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• benzinli değilmi oo kesinlikle almaa dizel bir araba al

focus 1.6 tdcı titanıum 110 beygir 2010 veye 11 model almanı öneririm

• alma bence hele benzinliyse hiç alma

• vw passat highline 2.0 TDI/DSG/2008 var cok iyi bir araba öneririm

• eşek arabsı al şerefi var :)

• at arabası alırım tamam. sağol.

• arkadaşım bi ay önce aldı sıfır. çok güzel araba benim çok hoşuma gitti. ama çevredeki arkadaşlar sağlam araba değil diyor dış malzemesi açısından. ne kadar dı 42 bin lira felam heralde di mi?

• sedan fiyatı mı o? arkadaş 40 a aldıydı 2 milyar zamlanmış dediydi şimdi. ek paketler felam vardır bi de belki

• 42 bin mi 30.748 tl altı üstü.

• eyvallah.

• Mercedes A200 al :) 130 milyar full+full 1.6 :) ama yok ben dizel istiyorum full olmasın diosan temiz kasa 80 milyar :) mazotlu

• tamam sağolasın.

• tabi aldığın arabanın satışınıda düşün

• 1.3 şehir dışında 3.3 litre diyor ama sanmıyorum bayağı düşük bir değer değil mi? bende Clio Symbol war 100 km 7 litre yakıyor şehir dışında 2011 model

• Öncekileri Göster
  • Chevrolet camaro al :D

• o kadar param olsa zaten aveo düşünmem :D

Yükleniyor...