• Sor
  • Bence

Canım acıyor ama bunu yapmalıyım...

eski bir soruma aldığım cevaplarla hareket ediyorum hani demiştm ya şu an bitti ama gene arayıp alabora edeck diye beni aradı ve bu seferde ben cevap vermedim ve sms attı bana msytsn ara diye onada cevap vermedm bşlmsyorum sonuç ne olacak ama çok canım acıyor üzülüyorum bu duruma gerçektn böyle devam etmelimiyim yoksa biraz yumuşamalımıyım arkadaşlar biraz bilgi tiyo lütfeeeeen :(((((

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• şu anda bız sana tıyo verelım dıye klavye basında ugrasırken sen duygularına yenık dusup coktan onunla temasa gecmıs olabılırsın..bunun nedenıde onu sevmen tabıkıde :Dona don ama bu sefer onu takmaıyormus gıbı davran bıraz anlasın neyın ne oldugunu..kendını tamamen onun adalelı kollarına teslım etme :) HEP KENDINDEN VERME :) bazen yenı baslangıclar guclendırır..bazen ıse olmusu bır kez daha oldurur..karar senın ..

• işe yaramı dersın hele bir deneyeyımmi ne yapıyım

• bence ıse yarar soguk yap bıraz onunla ılgılenme bakalım ..

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• canım eski sorun neydi bilmiyorum bahsede bilirsen biraz yardimci olmaya calisirim

• erkek arkadasımın zamanı zamanına uymuyor isterse arıyor bazen telme cevap vermıyor bazen bi haller oluyo ve aksi davranıyorbende seni böyle bu sekılde degıl eskıden ilk tanıstıgımız günlerde oldugu gibi olmanı ve benle ilgili olmanı istiyom yok ben böyleyım diyosanda bitsin cık hayatımdan diye sms attım üzerıne aradım acmadı cevap vermedı gene bana bende birdahada aramadım sormadı 5 6 gun sonra gene kendi aradı beni konu bu

• Öncekileri Göster
    • eeeeveeet ve beni bu durumda cok üzüyo ne yapmam gerek onu bilmiyorum işte onu nasıl pişman ederim bu konuda yardım istiyorum ben bu tavırlarına nasıl pişman ederım kiii

• sadece ona sevgini cok fazla gosterme

Yükleniyor...